Jaunākais federācijā

Jaunākais federācijā.
 
Latvijas Sportinga federācijas valde, plānojot 2024.gada sacensību sezonu, savā pēdējā 2023.g. sēdē nolēma mainīt tarifus dalības maksām federācijas sacensībās un maksai par sportista licenci. Ņemot vērā kopīgo inflāciju valstī un izmaksu pieaugumu visapkārt, arī sports nav izņēmums, tai skaitā mūsu federācija.
 
-Visbūtiskāk, ar 2024.g. sezonu celsies sportistu licenču maksa no EUR 30 uz EUR 50. Taču licenču īpašniekiem saglabāsies atlaide EUR 10 apmērā dalības maksai Compak sportinga un Angļu sportinga Latvijas kausa un Latvijas čempionāta sacensībās. Bez tam, licenču īpašnieki var pieteikt savu dalību starptautiskās sacensībās no FITASC kalendāra un citās.
-Par EUR 10 pieaugs dalības maksa Compak sportinga Latvijas kausa un Latvijas čempionāta sacensībām – sportistiem bez licencēm tā būs EUR 110, ar licencēm EUR 100 apmērā. Junioriem, arī turpmāk, dalība Compak Sporting sacensībās ir bezmaksas.
Dalības maksa angļu sporting un sporting sacensībām tiks noteikta sacensību nolikumā.
 
-Vismazāk maksājumu pieaugums skars mednieku līgu – no 2024.gada individuālā dalība mednieku līgas posmos maksās EUR 40, komandu pieteikumiem maksa paliek iepriekšējā līmenī.
 
-Informējam, ka Federācijas mājas lapā jau publicēts 2024.gada kalendārs, drīz tiks publicēts sportistu grupu sadalījums un informācija par 2024. gada Mednieku līgas sacensībām un mednieku sadalījumu tajās.
 
Novēlām izdošanos Jaunajā sportinga gadā un tiekamies jau pavisam drīz!