Šauj garām!

Kalendārs

2024 Atjaunot
Datums Disciplīna
Sacensību nosaukums Organizators Nolikums Reģistrācija Dalībnieki Rezultāti
Marts
2024.03.16
2024.03.17
Compak SportingLatvijas Kauss, 1.posms Grobiņa LSpF
2024.03.23
2024.03.23
Compak SportingMednieku līga 2024, 1.posms, Grobiņa LSpF
2024.03.23
2024.03.24
Compak SportingLietuvas kauss 1.posmsLT
Aprīlis
2024.04.04
2024.04.07
SportingEiropas Čempionāts Malaga, SpānijaStarptautiskais
2024.04.13
2024.04.14
Compak SportingLatvijas Kauss, 2.posms, Rīga LSpF
2024.04.20
2024.04.21
Compak SportingGrand Prix Lietuva 2024Starptautiskais
2024.04.27
2024.04.27
Compak SportingMednieku līga 2024, 2.posms, Rīga LSpF
Maijs
2024.05.04
2024.05.05
Compak SportingJasmīnu Kauss 2024, ValkaKlubs
2024.05.09
2024.05.12
Compak SportingEiropas Čempionāts, Porto/ Portugāle Starptautiskais
2024.05.18
2024.05.18
Compak SportingMednieku līga 2024, 3.posms, RēzekneLSpF
2024.05.19
2024.05.19
Compak Sporting19.maija kluba sacensības, RēzekneKlubs
2024.05.25
2024.05.26
Compak SportingLatvijas Kauss, 3.posms, RēzekneLSpF
Jūnijs
2024.06.01
2024.06.02
Angļu SportingsLatvijas Atklātais Čempionāts, IevasSiers/VecbebriLSpF
2024.06.15
2024.06.16
Compak SportingLietuvas kauss 2.posmsLT
2024.06.15
2024.06.16
SportingIgaunijas Atklātais ČempionātsEST
2024.06.27
2024.06.30
SportingPasaules Čempionāts Hudson/ ASVStarptautiskais
Jūlijs
2024.07.13
2024.07.14
Compak SportingLatvijas Atklātais Čempionāts, RēzekneLSpF
2024.07.20
2024.07.21
Compak SportingGrand Prix Igaunija 2024Starptautiskais
2024.07.27
2024.07.28
Compak SportingGrand Prix of Latvia 2024Starptautiskais
Augusts
2024.08.15
2024.08.18
Compak SportingPasaules Čempionāts, Csakbereny/ HungaryStarptautiskais
2024.08.24
2024.08.24
Compak SportingMednieku līga 2024, fināls, ValkaLSpF
2024.08.31
2024.09.01
SportingVIESAKU ŠAUTUVES 25 GADU JUBILEJAS KAUSSLSpF
Septembris
2024.09.07
2024.09.08
SportingBaltijas Čempionāts 2024 LT
2024.09.14
2024.09.15
Compak SportingGrobiņas Lielā balva 2024Klubs
2024.09.28
2024.09.29
Compak SportingLatvijas Kausa fināls, ValkāLSpF
Oktobris
2024.10.12
2024.10.12
Angļu SportingsLatvijas Kauss 2024 un Ievas Siers gada balvas izcīņaLSpF
Novembris
2024.11.17
2024.11.17
Compak Sporting18.novembra Valsts svētkiem veltītas sacensības,LSpF

×

LATVIJAS KAUSS COMPAK SPORTING 2024

NORISES LAIKS UN VIETA

Latvijas kausa izcīņa kompak sporting notiek četros posmos sekojošos datumos:

2024.gada 16. - 17.marts, plkst. 10:00 – LATVIJAS KAUSA 1.POSMS GROBIŅA;
2024.gada 13. - 14.aprīlis, plkst.10:00 – LATVIJAS KAUSA 2.POSMS RĪGA;
2024.gada 25. - 26.maijs plkst. 10:00 – LATVIJAS KAUSA 3.POSMS RĒZEKNE;
2024.gada 13. - 14.jūlijs, plkst.10:00 – LATVIJAS KAUSA FINĀLS VALKA.

RĪKOTĀJS
Latvijas Sportinga Federācija

DALĪBNIEKI
Latvijas un ārzemju sportisti.
Sacensības notiek individuālās ieskaites un grupās:

Sievietes startē TIKAI kategorijā “LADY”;
Juniori (g.dz. 1.01.2004.g.-31.12.2011.g.) startē TIKAI kategorijā “JUNIOR”.
Vīrieši (g.dz. 1.01.1959.g.-31.12.1968.g.), startē TIKAI “SENIOR” kategorijā;
Vīrieši (g.dz. 1.01.1952.g.-31.12.1958.g.), startē TIKAI “VETERAN” kategorijā;
Latvijas sportisti, kuri startē kategorijā MAN, tiek sadalīti 3 grupās – ABC (pēc ABC grupu nolikuma).
VISI dalībnieki (gan Latvijas sportisti, gan ārzemju pārstāvji) startē OPEN kategorijā.

PROGRAMMA
200 Mērķi / 2 dienas
Sacensības notiek atbilstoši F.I.T.A.S.C. Compak Sporting Noteikumiem: www.fitasc.com

100 Eur ( gada licences īpašniekiem);
110 Eur ( ārzemju sportistiem un dalībniekiem no Latvijas, kuriem nav licences);
BEZMAKSAS- "JUNIOR " kategorijas dalībniekiem. 

Uzvarētāji tiek noteikti pēc sašauto mērķu skaita katrā individuālajā ieskaitē.
Vienādu rezultātu gadījumā notiek “pāršaušana” atbilstoši FITASC noteikumiem.

Par dalību sacensībās iespējams samaksāt tikai ar pārskaitījumu! 

Biedrība Latvijas Sportinga Federācija
reģ.nr. 40008062988
LV20HABA0551032504939,
maksājuma mērķis: par dalību Latvijas Kausa posms (konkrētais posms) 

APBALVOŠANA

Katras kategorijas, grupas 1.-3.vieta tiek apbalvota ar medaļām un diplomiem..
OPEN kategorijā 1.-6. vieta – kausi, diplomi.

VĒRTĒŠANA

Latvijas Kausa Compak Sporting kopvērtējums:
tiks noteikts sekojoši: finālposma rezultāts +2 labākie rezultāti no trijiem posmiem .
Kopvērtējumā posmu rezultāti tiek izteikti procentuāli (līdz simtdaļām) – posma uzvarētāja rezultāts tiek pielīdzināts 100%. Kopvērtējumā tiek iekļauti tikai Latvijas sportisti.

Papildus informācijai: info@sporting.lv vai +371 29269529 


×

MEDNIEKU LĪGA 2024

1.Laiks un vieta:

23.03.2024 – ML 1.posms
Sākums plkst. 10:00
Šautuve “Lāčkoki”, Grobiņa, Liepajas rajons
Compak Sporting
27.04.2024 - ML 2.posms
Sākums plkst. 10:00

Šautuve “Riga shooting center”, Rīgas rajons,Compak Sporting

18.05.2024 - ML 3.posms
Sākums plkst. 10:00
Šautuve “Oksalis”, Rēzekne, Compak Sporting
24.08.2024 – ML fināls
Sākums plkst. 10:00
Šautuve “Jasmīni”, Valkas novads,Compak Sporting

2. Rīkotājs: Latvijas Sportinga Federācija.

 3. Dalībnieki: Mednieku līgas sacensību ieskaitē piedalās personas:   
1) kuras noteiktā kārtībā saņēmušas mednieka apliecību un gludstobra ieroča atļauju bez sacensību pieredzes Latvijas Sportinga federācijas sacensībās – M1;

2) mednieki ar sacensību pieredzi Latvijas Sportinga federācijas rīkotajās sacensībās – M2.

3)M1 un M2 grupas sadalījums ir spēkā uz visu 2024. gada sezonu.

Mednieku līgas dalībnieki, kuri ir piedalījušās sacensībās 2023.g. tiek sadalīti M1 un M2 grupās, pēc gūtiem rezultātiem atbilstoši grupu sadalījuma nolikumam.
Atsevišķi izdalā kategoriju “Lady”. Gadījumā, ja sportiste/medniece kategorijā “Lady” ir piedalījusies LSpF organizētās sacensībās ņemot vērā iepriekšējo sezonu, tad sacensību dalībniece startē grupā M2, nevis LADY. Pārējie šīs grupas dalībnieki, startē kategorijā LADY

Sacensībās var piedalīties jebkurš sportists, bet kopvērtējumā startēs tikai mednieki M1 un M2 grupās.

SVARĪGI! Ieroču siksnas - sacensību laikā uz ieročiem nedrīkst būt!

Dalībniekam ir jābūt ausu un acu aizsargiem.

Sacensības notiek individuāla ieskaitē.

Papildus! Katrs Latvijā reģistrētais mednieku klubs (apvienība) var pieteikt Mednieku līgas sacensībām savu komandu trīs dalībnieku sastāvā, kuri piedalās Mednieku līgas ieskaitē.
Komandā var būt tikai viens M2 grupas dalībnieks.

Katrās sacensībās komandas dalībnieki var mainīties.

Komandas rezultāts tiek noteikts summējot katra komandas dalībnieka rezultātu kopvērtējumā. Uzvar komanda ar vislielāko sašauto šķīvīšu skaitu.

4. Programma.

75 mērķi, 3 sērijas

5. Dalības maksa.

Sacensību dalībnieki

40 Eur

Komanda

15 Eur

Par dalību sacensībās ir iespējams maksāt ar pārskaitījumu!

Federācijas rekvizīti:

Biedrība Latvijas Sportinga Federācija

reģ.nr. 40008062988

LV20HABA0551032504939,

maksājuma mērķis: mednieku līga, 1(2,3,fināls) posms. 

6. Munīcija.

 Saskaņā ar FITASC noteikumiem patronas līdz 28g.

7. Vērtēšana.

uzvarētāji tiek noteikti no 75 mērķiem individuālajā ieskaitē; vienādu rezultātu gadījumā notiek “pāršaude” atbilstoši FITASC noteikumiem.
Komandas tiek vērtēti summējot rezultātu. Visi rezultāti tiek iekļauti gada kopvērtējumā, kur nosacījums ir dalība 2 no 4 sacensībām.

8. Apbalvošana:

1.-3.vieta* – medaļās vai kausi un diplomi.
Komandas 1-3 vieta, kausi
Fināls: 1-3.vieta – medaļas un diplomi,
Komandas 1-3 vieta, kausi.

Katrā posma tiks izlozēta balva no sponsora Infiray Latvija – TERMOKAMERA. Izlozē piedalās tikai mednieki.

Finālposmā tiks izlozēta galvenā balva – TERMOKAMERA UN TĒMEKLIS! No Infiray Latvija! Izlozē piedalās tikai mednieki.

9. Pieteikumi:

Pieteikties var reģistrējoties www.sporting.lv, sūtot pieteikumu uz e-pastu info@sporting.lv, vai bardisa@gmail.com tālr. +37129269529

Atteikties var piezvanot vai rakstot uz e-pastu info@sporting.lv,vai bardisa@gmail.com tālr. +37129269529

Lūdzam cienīt tiesnešu un sekretariāta darbu, reģistrējoties savlaicīgi!


×

×

×

LATVIJAS KAUSS COMPAK SPORTING 2024

NORISES LAIKS UN VIETA

Latvijas kausa izcīņa kompak sporting notiek četros posmos sekojošos datumos:

2024.gada 16. - 17.marts, plkst. 10:00 – LATVIJAS KAUSA 1.POSMS GROBIŅA;
2024.gada 13. - 14.aprīlis, plkst.10:00 – LATVIJAS KAUSA 2.POSMS RĪGA;
2024.gada 25. - 26.maijs plkst. 10:00 – LATVIJAS KAUSA 3.POSMS RĒZEKNE;
2024.gada 13. - 14.jūlijs, plkst.10:00 – LATVIJAS KAUSA FINĀLS VALKA.

RĪKOTĀJS
Latvijas Sportinga Federācija

DALĪBNIEKI
Latvijas un ārzemju sportisti.
Sacensības notiek individuālā ieskaitē:

Sievietes startē TIKAI kategorijā “LADY”;
Juniori (g.dz. 1.01.2004.g.-31.12.2011.g.) startē TIKAI kategorijā “JUNIOR”.
Vīrieši (g.dz. 1.01.1959.g.-31.12.1968.g.), startē TIKAI “SENIOR” kategorijā;
Vīrieši (g.dz. 1.01.1952.g.-31.12.1958.g.), startē TIKAI “VETERAN” kategorijā;
Latvijas sportisti, kuri startē kategorijā MAN, tiek sadalīti 3 grupās – ABC (pēc ABC grupu nolikuma).
VISI dalībnieki (gan Latvijas sportisti, gan ārzemju pārstāvji) startē OPEN kategorijā.

PROGRAMMA
200 Mērķi / 2 dienas
Sacensības notiek atbilstoši F.I.T.A.S.C. Compak Sporting Noteikumiem: www.fitasc.com

100 Eur ( gada licences īpašniekiem);
110 Eur ( ārzemju sportistiem un dalībniekiem no Latvijas, kuriem nav licences);
BEZMAKSAS- "JUNIOR " kategorijas dalībniekiem. 

Uzvarētāji tiek noteikti no 200 mērķiem individuālajā ieskaitē.
Vienādu rezultātu gadījumā notiek “pāršaušana” atbilstoši FITASC noteikumiem.

Par dalību sacensībās iespējams samaksāt tikai ar pārskaitījumu! 

Biedrība Latvijas Sportinga Federācija
reģ.nr. 40008062988
LV20HABA0551032504939,
maksājuma mērķis: par dalību Latvijas Kausa posms (konkrētais posms) 

APBALVOŠANA

kategorijas, grupas 1.-3.vieta – medaļas/kausi, diplomi.
OPEN kategorijā 1.-6. vieta – kausi, diplomi.
Apbalvošanu veic Latvijas Sportinga Federācija

VĒRTĒŠANA
Posmos: uzvarētāji tiek noteikti no 200 mērķiem individuālajā ieskaitē; vienādu rezultātu gadījumā notiek “pāršaušana” atbilstoši FITASC noteikumiem.

Finālposmā uzvarētāji tiek noteikti no 200 mērķiem individuālajā ieskaitē; vienādu rezultātu gadījumā notiek “pāršaušana” atbilstoši FITASC noteikumiem.

Latvijas Kausa Compak Sporting kopvērtējums: tiks noteikts sekojoši: finālposma rezultāts +2 labākie rezultāti no trijiem posmiem .

Kopvērtējumā posmu rezultāti tiek izteikti procentuāli (līdz simtdaļām) – posma uzvarētāja rezultāts tiek pielīdzināts 100%. Kopvērtējumā tiek iekļauti tikai Latvijas sportisti.

Papildus informācijaiinfo@sporting.lv vai +371 29269529 


×

×

MEDNIEKU LĪGA 2024

 1.posms
Sākums plkst. 10:00
Šautuve “Lāčkoki”, Grobiņa, Liepajas rajons
Compak Sporting
27.04.2024 - ML 2.posms
Sākums plkst. 10:00

Šautuve “Riga shooting center”, Rīgas rajons,Compak Sporting

18.05.2024 - ML 3.posms
Sākums plkst. 10:00
Šautuve “Oksalis”, Rēzekne, Compak Sporting
24.08.2024 – ML fināls
Sākums plkst. 10:00
Šautuve “Jasmīni”, Valkas novads,Compak Sporting

2. Rīkotājs: Latvijas Sportinga Federācija.

 3. Dalībnieki: Mednieku līgas sacensību ieskaitē piedalās personas:   
1) kuras noteiktā kārtībā saņēmušas mednieka apliecību un gludstobra ieroča atļauju bez sacensību pieredzes Latvijas Sportinga federācijas sacensībās – M1;

2) mednieki ar sacensību pieredzi Latvijas Sportinga federācijas rīkotajās sacensībās – M2.

3)M1 un M2 grupas sadalījums ir spēkā uz visu 2024. gada sezonu.

Mednieku līgas dalībnieki, kuri ir piedalījušās sacensībās 2023.g. tiek sadalīti M1 un M2 grupās, pēc gūtiem rezultātiem atbilstoši grupu sadalījuma nolikumam.  

Atsevišķi izdalā kategoriju “Lady”. Gadījumā, ja sportiste/medniece kategorijā “Lady” ir piedalījusies LSpF organizētās sacensībās ņemot vērā iepriekšējo sezonu, tad sacensību dalībniece startē grupā M2, nevis LADY. Pārējie šīs grupas dalībnieki, startē kategorijā LADY.

Sacensībās var piedalīties jebkurš sportists, bet kopvērtējumā startēs tikai mednieki M1 un M2 grupās.

SVARĪGI! Ieroču siksnas - sacensību laikā uz ieročiem nedrīkst būt!

Dalībniekam ir jābūt ausu un acu aizsargiem.

Sacensības notiek individuāla ieskaitē.

Papildus! Katrs Latvijā reģistrētais mednieku klubs (apvienība) var pieteikt Mednieku līgas sacensībām savu komandu trīs dalībnieku sastāvā, kuri piedalās Mednieku līgas ieskaitē.
Komandā var būt tikai viens M2 grupas dalībnieks.

Katrās sacensībās komandas dalībnieki var mainīties.

Komandas rezultāts tiek noteikts summējot katra komandas dalībnieka rezultātu kopvērtējumā. Uzvar komanda ar vislielāko sašauto šķīvīšu skaitu.

4. Programma.

75 mērķi, 3 sērijas

5. Dalības maksa.

Sacensību dalībnieki

40 Eur

Komanda

15 Eur

Par dalību sacensībās ir iespējams maksāt ar pārskaitījumu!

Federācijas rekvizīti:

Biedrība Latvijas Sportinga Federācija

reģ.nr. 40008062988

LV20HABA0551032504939,

maksājuma mērķis: mednieku līga, 1(2,3,fināls) posms. 

6. Munīcija.

 Saskaņā ar FITASC noteikumiem patronas līdz 28g.

7. Vērtēšana.

uzvarētāji tiek noteikti no 75 mērķiem individuālajā ieskaitē; vienādu rezultātu gadījumā notiek “pāršaude” atbilstoši FITASC noteikumiem.
Komandas tiek vērtēti summējot rezultātu. Visi rezultāti tiek iekļauti gada kopvērtējumā, kur nosacījums ir dalība 2 no 4 sacensībām.

8. Apbalvošana:

1.-3.vieta* – medaļās vai kausi un diplomi.
Komandas 1-3 vieta, kausi
Fināls: 1-3.vieta – medaļas un diplomi,
Komandas 1-3 vieta, kausi.

Katrā posma tiks izlozēta balva no sponsora Infiray Latvija – TERMOKAMERA. Izlozē piedalās tikai mednieki.

Finālposmā tiks izlozēta galvenā balva – TERMOKAMERA UN TĒMEKLIS! No Infiray Latvija! Izlozē piedalās tikai mednieki.

9. Pieteikumi:

Pieteikties var reģistrējoties www.sporting.lv, sūtot pieteikumu uz e-pastu info@sporting.lv, vai bardisa@gmail.com tālr. +37129269529

Atteikties var piezvanot vai rakstot uz e-pastu info@sporting.lv,vai bardisa@gmail.com tālr. +37129269529

Lūdzam cienīt tiesnešu un sekretariāta darbu, reģistrējoties savlaicīgi!


×

2024. gada JASMĪNU KAUSS COMPAK SPORTINGĀ

1. Laiks un vieta:

4.maijs – 5.maijs “ Jasmīnu” šautuve , KĀRĶI plkst. 10:00

2. Rīkotājs:
m.k. KAMENE , z/s JASMĪNI
ar Latvijas sportinga federācijas informatīvu atbalstu;

3. Dalībnieki:
Latvijas un ārzemju sportisti .

- Sievietes startē TIKAI kategorijā “LADY”;
- Juniori (g.dz. 1.01.2004.g.-31.12.2011.g.) startē TIKAI kategorijā “JUNIOR”.
- Vīrieši (g.dz. 1.01.1959.g.-31.12.1968.g.), startē TIKAI “SENIOR” kategorijā;
- Vīrieši (g.dz. 1.01.1952.g.-31.12.1958.g.), startē TIKAI “VETERAN” kategorijā;
- MEDNIEKI - Mednieki, ir sacensību dalībnieki, kuri iepriekš startēja grupā M1, vai nekad iepriekš nav piedalījušies sacensībās;

VISI dalībnieki (gan Latvijas sportisti, gan ārzemnieki) startē OPEN kategorijā.

4. Programma.

1) 200 mērķi, divās dienās;

2) Pēc pirmās dienas kompak šaušanas- “ JASMĪNU JOKER KAUSS” - dupleta šaušana pēc izslēgšanas principa, visi dalībnieki startē kā OPEN kategorija pēc pieteikšanās saraksta bez papildus maksas;

3) 100 mērķi, viena diena – tikai dalībniekiem, grupā MEDNIEKS

5. Dalības maksa.

100 Eur – dalībniekiem;
50 EUR - Juniori , sievietes, mednieki

Par dalību sacensībās iespējams samaksāt ar pārskaitījumu vai sacensību dienā!
z.s.JASMĪNI
Reģ.nr. 44101020933 LV94UNLA0050018620055
Maksājuma mērķis: par dalību JASMĪNU KAUSS Compak Sporting

 6. Vērtēšana.

Pēc FITASC noteikumiem

7. Apbalvošana.
Uzvarētāji tiek noteikti no 200 mērķiem individuālajā ieskaitē; vienādu rezultātu gadījumā notiek “pāršaude”.

Kategorijās: 1.-3.vieta – medaļas, balvas,
MEDNIEKI: 1.-3.vieta – medaļas, APBALVOŠANAS NOTIKS PĒC PIRMĀS ŠAUŠANAS DIENAS.
Kategorijā “OPEN”: 1.vieta “JASMĪNU Ceļojošais kauss” 2-3.vieta – kausi, balvas;
Speciālās balvas: 1.vieta – staltbriežu bullis no z/s Jasmīni; 2.vieta – meža cūkas licence m.k.Kamene teritorijā; 3.vieta- stirnu āža licence m.k.Kamene teritorijā Apbalvošanu veic z.s.Jasmīni un m.k. Kamene.

8. Pieteikumi:
OBLIGĀTA PIETEIKŠANĀS IEPRIEKŠ LĪDZ 3.maijam
Papildus informācija zvanot vai rakstot:edmunds.juskevics@gmail.com vai .tālruni +37129417661


×

×

MEDNIEKU LĪGA 2024

 1.posms
Sākums plkst. 10:00
Šautuve “Lāčkoki”, Grobiņa, Liepajas rajons
Compak Sporting
27.04.2024 - ML 2.posms
Sākums plkst. 10:00

Šautuve “Riga shooting center”, Rīgas rajons,Compak Sporting

18.05.2024 - ML 3.posms
Sākums plkst. 10:00
Šautuve “Oksalis”, Rēzekne, Compak Sporting
24.08.2024 – ML fināls
Sākums plkst. 10:00
Šautuve “Jasmīni”, Valkas novads,Compak Sporting

2. Rīkotājs: Latvijas Sportinga Federācija.

 3. Dalībnieki: Mednieku līgas sacensību ieskaitē piedalās personas:   
1) kuras noteiktā kārtībā saņēmušas mednieka apliecību un gludstobra ieroča atļauju bez sacensību pieredzes Latvijas Sportinga federācijas sacensībās – M1;

2) mednieki ar sacensību pieredzi Latvijas Sportinga federācijas rīkotajās sacensībās – M2.

3)M1 un M2 grupas sadalījums ir spēkā uz visu 2024. gada sezonu.

Mednieku līgas dalībnieki, kuri ir piedalījušās sacensībās 2023.g. tiek sadalīti M1 un M2 grupās, pēc gūtiem rezultātiem atbilstoši grupu sadalījuma nolikumam.  

Atsevišķi izdalā kategoriju “Lady”. Gadījumā, ja sportiste/medniece kategorijā “Lady” ir piedalījusies LSpF organizētās sacensībās ņemot vērā iepriekšējo sezonu, tad sacensību dalībniece startē grupā M2, nevis LADY. Pārējie šīs grupas dalībnieki, startē kategorijā LADY.

Sacensībās var piedalīties jebkurš sportists, bet kopvērtējumā startēs tikai mednieki M1 un M2 grupās.

SVARĪGI! Ieroču siksnas - sacensību laikā uz ieročiem nedrīkst būt!

Dalībniekam ir jābūt ausu un acu aizsargiem.

Sacensības notiek individuāla ieskaitē.

Papildus! Katrs Latvijā reģistrētais mednieku klubs (apvienība) var pieteikt Mednieku līgas sacensībām savu komandu trīs dalībnieku sastāvā, kuri piedalās Mednieku līgas ieskaitē.
Komandā var būt tikai viens M2 grupas dalībnieks.

Katrās sacensībās komandas dalībnieki var mainīties.

Komandas rezultāts tiek noteikts summējot katra komandas dalībnieka rezultātu kopvērtējumā. Uzvar komanda ar vislielāko sašauto šķīvīšu skaitu.

4. Programma.

75 mērķi, 3 sērijas

5. Dalības maksa.

Sacensību dalībnieki

40 Eur

Komanda

15 Eur

Par dalību sacensībās ir iespējams maksāt ar pārskaitījumu!

Federācijas rekvizīti:

Biedrība Latvijas Sportinga Federācija

reģ.nr. 40008062988

LV20HABA0551032504939,

maksājuma mērķis: mednieku līga, 1(2,3,fināls) posms. 

6. Munīcija.

 Saskaņā ar FITASC noteikumiem patronas līdz 28g.

7. Vērtēšana.

uzvarētāji tiek noteikti no 75 mērķiem individuālajā ieskaitē; vienādu rezultātu gadījumā notiek “pāršaude” atbilstoši FITASC noteikumiem.
Komandas tiek vērtēti summējot rezultātu. Visi rezultāti tiek iekļauti gada kopvērtējumā, kur nosacījums ir dalība 2 no 4 sacensībām.

8. Apbalvošana:

1.-3.vieta* – medaļās vai kausi un diplomi.
Komandas 1-3 vieta, kausi
Fināls: 1-3.vieta – medaļas un diplomi,
Komandas 1-3 vieta, kausi.

Katrā posma tiks izlozēta balva no sponsora Infiray Latvija – TERMOKAMERA. Izlozē piedalās tikai mednieki.

Finālposmā tiks izlozēta galvenā balva – TERMOKAMERA UN TĒMEKLIS! No Infiray Latvija! Izlozē piedalās tikai mednieki.

9. Pieteikumi:

Pieteikties var reģistrējoties www.sporting.lv, sūtot pieteikumu uz e-pastu info@sporting.lv, vai bardisa@gmail.com tālr. +37129269529

Atteikties var piezvanot vai rakstot uz e-pastu info@sporting.lv,vai bardisa@gmail.com tālr. +37129269529

Lūdzam cienīt tiesnešu un sekretariāta darbu, reģistrējoties savlaicīgi!


×

KLUBA SACENSĪBAS Dupletu svētki

 

 

19.MAIJĀ

Vieta: Šautuve “Oksalis”, Rēzekne

Laiks: 2024.gada 19.maijs. Pirmais šāviens pl. 10.00

Rīkotājs: SIA “Oksalis”

Dalībnieki: Latvijas sportisti, mednieki

Mērķis: Pilnveidot sportisko meistarību.

Sacensību programma: 200 mērķi (8sērijas) Compak sportings. (DUPLETI)

Grupas: Visi dalībnieki startē vienā grupā.

*Ja dalībnieku skaits ir divdesmit, tad pēc pirmajām četrām sērijām dalībnieki tiek dalīti A un B grupās.

Vērtēšana: Par labāko kļūst dalībnieks ar lielāko punktu summu. Vienāda rezultāta gadījumā notiek pāršaude – 2 šaušanas vietas (10 mērķi) pēc Compak sportinga noteikumiem.

 

Apbalvošana: Pateicības dāvanas tiek veidotas no  dalībnieku iemaksām (5 euro no katras dalības maksas). Pateicības dāvanas saņem 1.-3.vietu ieguvējo A grupā un 1.-3.vietas ieguvēji B.

Dalības maksa: 80 euro

Reģistrācija: Līdz 18.maijam plkst.17.00, zvanot vai nosūtot īsziņu uz mob. 26661666 (Arnim) un SAMAKSĀJOT DALĪBAS MAKSU AR PĀRSKAITĪJUMU – SIA “Oksalis”, Reģ.nr. 42403025353, AS Swedbank, LV45HABA0551046094286


×

LATVIJAS KAUSS COMPAK SPORTING 2024

NORISES LAIKS UN VIETA

Latvijas kausa izcīņa kompak sporting notiek četros posmos sekojošos datumos:

2024.gada 16. - 17.marts, plkst. 10:00 – LATVIJAS KAUSA 1.POSMS GROBIŅA;
2024.gada 13. - 14.aprīlis, plkst.10:00 – LATVIJAS KAUSA 2.POSMS RĪGA;
2024.gada 25. - 26.maijs plkst. 10:00 – LATVIJAS KAUSA 3.POSMS RĒZEKNE;
2024.gada 13. - 14.jūlijs, plkst.10:00 – LATVIJAS KAUSA FINĀLS VALKA.

RĪKOTĀJS
Latvijas Sportinga Federācija

DALĪBNIEKI
Latvijas un ārzemju sportisti.
Sacensības notiek individuālā ieskaitē:

Sievietes startē TIKAI kategorijā “LADY”;
Juniori (g.dz. 1.01.2004.g.-31.12.2011.g.) startē TIKAI kategorijā “JUNIOR”.
Vīrieši (g.dz. 1.01.1959.g.-31.12.1968.g.), startē TIKAI “SENIOR” kategorijā;
Vīrieši (g.dz. 1.01.1952.g.-31.12.1958.g.), startē TIKAI “VETERAN” kategorijā;
Latvijas sportisti, kuri startē kategorijā MAN, tiek sadalīti 3 grupās – ABC (pēc ABC grupu nolikuma).
VISI dalībnieki (gan Latvijas sportisti, gan ārzemju pārstāvji) startē OPEN kategorijā.

PROGRAMMA
200 Mērķi / 2 dienas
Sacensības notiek atbilstoši F.I.T.A.S.C. Compak Sporting Noteikumiem: www.fitasc.com

100 Eur ( gada licences īpašniekiem);
110 Eur ( ārzemju sportistiem un dalībniekiem no Latvijas, kuriem nav licences);
BEZMAKSAS- "JUNIOR " kategorijas dalībniekiem. 

Uzvarētāji tiek noteikti no 200 mērķiem individuālajā ieskaitē.
Vienādu rezultātu gadījumā notiek “pāršaušana” atbilstoši FITASC noteikumiem.

Par dalību sacensībās iespējams samaksāt tikai ar pārskaitījumu! 

Biedrība Latvijas Sportinga Federācija
reģ.nr. 40008062988
LV20HABA0551032504939,
maksājuma mērķis: par dalību Latvijas Kausa posms (konkrētais posms) 

APBALVOŠANA

kategorijas, grupas 1.-3.vieta – medaļas/kausi, diplomi.
OPEN kategorijā 1.-6. vieta – kausi, diplomi.
Apbalvošanu veic Latvijas Sportinga Federācija

VĒRTĒŠANA
Posmos: uzvarētāji tiek noteikti no 200 mērķiem individuālajā ieskaitē; vienādu rezultātu gadījumā notiek “pāršaušana” atbilstoši FITASC noteikumiem.

Finālposmā uzvarētāji tiek noteikti no 200 mērķiem individuālajā ieskaitē; vienādu rezultātu gadījumā notiek “pāršaušana” atbilstoši FITASC noteikumiem.

Latvijas Kausa Compak Sporting kopvērtējums: tiks noteikts sekojoši: finālposma rezultāts +2 labākie rezultāti no trijiem posmiem .

Kopvērtējumā posmu rezultāti tiek izteikti procentuāli (līdz simtdaļām) – posma uzvarētāja rezultāts tiek pielīdzināts 100%. Kopvērtējumā tiek iekļauti tikai Latvijas sportisti.

Papildus informācijaiinfo@sporting.lv vai +371 29269529 


×

Latvijas Atklātais Čempionāts Angļu Sportingā

1. Laiks un vieta: 1.-2.jūnijs Šautuve Ievas Siers, Vecbebru novads.

 Sākums plkst.10:00
250 mērķu programma, divas dienas – sportistiem (16 stāvvietas/dienā); 200 mērķu programma, divas dienas – mednieki M1, M2 (11 stāvvietas dienā);

2. Rīkotājs: Latvijas Sportinga Federācija.

3. Dalībnieki: Latvijas un ārzemju sportisti sekojošās kategorijās:

- “LADY”;
- “JUNIOR” (g.dz. 1.01.2004.g.-31.12.2011.g);
- “SENIOR” (g.dz. 1.01.1959.g.-31.12.1968.g.);
- “VETERAN” (dzimušajiem no 01.01.1951. līdz 31.12.1957.);
- “MASTER” (līdz 01.01.1951.)
- “OPEN”.
- Mednieki – M1 M2, grupa.

4. Dalības maksa.

120 EUR - gada licences īpašniekiem;
130 EUR - ārzemniekiem un sportistiem no Latvijas, kuriem nav licences;

100 EUR - Mednieki M1, M2;
60 EUR - Juniori;

Par dalību sacensībās iespējams samaksāt tikai ar pārskaitījumu! 

Biedrība Latvijas Sportinga Federācija
reģ.nr. 40008062988
LV20HABA0551032504939,
maksājuma mērķis: par dalību Latvijas Čempionāts Angļu Sporting

5. Munīcija.
Saskaņā ar noteikumiem patronas līdz 28.gr, skrotis ne rupjākas kā Nr. 7

6. Vērtēšana un apbalvošana.
Uzvarētāji tiek noteikti no 250 mērķiem individuālā ieskaitē – sportisti un no 200 mērķiem individuālā ieskaitē - mednieki; vienādu rezultātu gadījumā notiek “pāršaude”.

1. – 3. vietu ieguvēji kategorijā „OPEN” tiek apbalvoti ar diplomiem un kausiem.

1.-3. vietu ieguvēji kategorijā „JUNIOR”, “LADY”, “SENIOR” “VETRAN”, “MASTER”un grupās M1 un M2 tiek apbalvoti ar diplomiem un kausiem.

Apbalvošanu veic Latvijas Sportinga Federācija.

7. Pieteikumi:
OBLIGĀTA PIETEIKŠANĀS IEPRIEKŠ LĪDZ 30.MAIJĀM!

Pieteikties var reģistrējoties www.sporting.lv, sūtot pieteikumu uz e-pastu info@sporting.lv, vai
tālr. +37129269529


×

×

×

×

LATVIJAS ATKLĀTAIS ČEMPIONĀTS
COMPAK SPORTING 2024

NORISES LAIKS UN VIETA
2024.gada 13. - 14.jūlijs, plkst. 10:00 – šautuve OKSALIS; 

RĪKOTĀJS
Latvijas Sportinga Federācija

DALĪBNIEKI
Latvijas un ārzemju sportisti. 

Sacensības notiek individuālā ieskaitē:
-Sievietes startē TIKAI kategorijā “LADY”;
-Juniori (g.dz. 1.01.2004.g.-31.12.2011.g.) startē TIKAI kategorijā “JUNIOR”.
-Vīrieši (g.dz. 1.01.1959.g.-31.12.1968.g.), startē TIKAI “SENIOR” kategorijā;
-Vīrieši (g.dz. 1.01.1952.g.-31.12.1958.g.), startē TIKAI “VETERAN” kategorijā;
-Latvijas sportisti, kuri startē kategorijā MAN, tiek sadalīti 3 grupās – ABC (pēc ABC grupu nolikuma).
-VISI dalībnieki (gan Latvijas sportisti, gan ārzemju pārstāvji) startē OPEN kategorijā.

PROGRAMMA
200 Mērķi / 2 dienas
Sacensības notiek atbilstoši F.I.T.A.S.C. Compak Sporting Noteikumiem:
www.fitasc.com

100 Eur ( gada licences īpašniekiem)
110 Eur ( ārzemju sportistiem un dalībniekiem no Latvijas, kuriem nav licences)
BEZMAKSAS- "JUNIOR " kategorijas dalībniekiem 

Uzvarētāji tiek noteikti no 200 mērķiem individuālajā ieskaitē;
Vienādu rezultātu gadījumā notiek “pāršaušana” atbilstoši FITASC noteikumiem.

 Par dalību sacensībās iespējams samaksāt tikai ar pārskaitījumu! 

Biedrība Latvijas Sportinga Federācija
reģ.nr. 40008062988
LV20HABA0551032504939,
maksājuma mērķis: par dalību Latvijas atklātais čempionāts

APBALVOŠANA

kategorijas, grupas 1.-3.vieta – medaļas/kausi, diplomi.
OPEN kategorijā 1.-6. vieta – kausi, diplomi.

Papildus informācijaiinfo@sporting.lv vai +371 29269529 


×

×

×

×

MEDNIEKU LĪGA 2024

 1.posms
Sākums plkst. 10:00
Šautuve “Lāčkoki”, Grobiņa, Liepajas rajons
Compak Sporting
27.04.2024 - ML 2.posms
Sākums plkst. 10:00

Šautuve “Riga shooting center”, Rīgas rajons,Compak Sporting

18.05.2024 - ML 3.posms
Sākums plkst. 10:00
Šautuve “Oksalis”, Rēzekne, Compak Sporting
24.08.2024 – ML fināls
Sākums plkst. 10:00
Šautuve “Jasmīni”, Valkas novads,Compak Sporting

2. Rīkotājs: Latvijas Sportinga Federācija.

 3. Dalībnieki: Mednieku līgas sacensību ieskaitē piedalās personas:   
1) kuras noteiktā kārtībā saņēmušas mednieka apliecību un gludstobra ieroča atļauju bez sacensību pieredzes Latvijas Sportinga federācijas sacensībās – M1;

2) mednieki ar sacensību pieredzi Latvijas Sportinga federācijas rīkotajās sacensībās – M2.

3)M1 un M2 grupas sadalījums ir spēkā uz visu 2024. gada sezonu.

Mednieku līgas dalībnieki, kuri ir piedalījušās sacensībās 2023.g. tiek sadalīti M1 un M2 grupās, pēc gūtiem rezultātiem atbilstoši grupu sadalījuma nolikumam.  

Atsevišķi izdalā kategoriju “Lady”. Gadījumā, ja sportiste/medniece kategorijā “Lady” ir piedalījusies LSpF organizētās sacensībās ņemot vērā iepriekšējo sezonu, tad sacensību dalībniece startē grupā M2, nevis LADY. Pārējie šīs grupas dalībnieki, startē kategorijā LADY.

Sacensībās var piedalīties jebkurš sportists, bet kopvērtējumā startēs tikai mednieki M1 un M2 grupās.

SVARĪGI! Ieroču siksnas - sacensību laikā uz ieročiem nedrīkst būt!

Dalībniekam ir jābūt ausu un acu aizsargiem.

Sacensības notiek individuāla ieskaitē.

Papildus! Katrs Latvijā reģistrētais mednieku klubs (apvienība) var pieteikt Mednieku līgas sacensībām savu komandu trīs dalībnieku sastāvā, kuri piedalās Mednieku līgas ieskaitē.
Komandā var būt tikai viens M2 grupas dalībnieks.

Katrās sacensībās komandas dalībnieki var mainīties.

Komandas rezultāts tiek noteikts summējot katra komandas dalībnieka rezultātu kopvērtējumā. Uzvar komanda ar vislielāko sašauto šķīvīšu skaitu.

4. Programma.

75 mērķi, 3 sērijas

5. Dalības maksa.

Sacensību dalībnieki

40 Eur

Komanda

15 Eur

Par dalību sacensībās ir iespējams maksāt ar pārskaitījumu!

Federācijas rekvizīti:

Biedrība Latvijas Sportinga Federācija

reģ.nr. 40008062988

LV20HABA0551032504939,

maksājuma mērķis: mednieku līga, 1(2,3,fināls) posms. 

6. Munīcija.

 Saskaņā ar FITASC noteikumiem patronas līdz 28g.

7. Vērtēšana.

uzvarētāji tiek noteikti no 75 mērķiem individuālajā ieskaitē; vienādu rezultātu gadījumā notiek “pāršaude” atbilstoši FITASC noteikumiem.
Komandas tiek vērtēti summējot rezultātu. Visi rezultāti tiek iekļauti gada kopvērtējumā, kur nosacījums ir dalība 2 no 4 sacensībām.

8. Apbalvošana:

1.-3.vieta* – medaļās vai kausi un diplomi.
Komandas 1-3 vieta, kausi
Fināls: 1-3.vieta – medaļas un diplomi,
Komandas 1-3 vieta, kausi.

Katrā posma tiks izlozēta balva no sponsora Infiray Latvija – TERMOKAMERA. Izlozē piedalās tikai mednieki.

Finālposmā tiks izlozēta galvenā balva – TERMOKAMERA UN TĒMEKLIS! No Infiray Latvija! Izlozē piedalās tikai mednieki.

9. Pieteikumi:

Pieteikties var reģistrējoties www.sporting.lv, sūtot pieteikumu uz e-pastu info@sporting.lv, vai bardisa@gmail.com tālr. +37129269529

Atteikties var piezvanot vai rakstot uz e-pastu info@sporting.lv,vai bardisa@gmail.com tālr. +37129269529

Lūdzam cienīt tiesnešu un sekretariāta darbu, reģistrējoties savlaicīgi!


×

F.I.T.A.S.C. SPORTING
VIESAKU ŠAUTUVES 25 GADU JUBILEJAS KAUSS

1. Laiks un vieta:

Vieta Šautuve „Viesakas”, Ērgļi, (X: 607305 Y:6315267 LAT:56.9685146 LON: 25.7650550), www.viesakas.lv 
Datums 2024.g. 31.augusts – 1.septembris
Reģistrācija Reģistrēties sacensībās www.sporting.lv
Numuru izdalīšana: Sestdien no plkst. 8:00 līdz 9:30
Sacensību atklāšana:  Sestdien plkst. 9:30

2. Rīkotājs:
Biedrība Driada sadarbībā ar Latvijas Sportinga Federāciju;

3. Dalībnieki:
Ārzemju un Latvijas sportisti. Sacensības notiek individuālā ieskaitē.

MAN        (dzimuši no 01.01.1969 līdz 31.12.2003);
SENIOR   (dzimuši no 01.01.1959 līdz 31.12.1968);
VETERAN (dzīmuši no 01.01.1952 līdz 31.12.1958);
MASTER    (dzimuši līdz 01.01.1952);
JUNIOR   (dzimuši no 01.01.2004 līdz 31.12.2011);
LADY
Sacensības notiek atbilstoši F.I.T.A.S.C.  Sporting Noteikumiem: www.fitasc.com.

4. Programma.
200 mērķi, divās dienās;

5. Dalības maksa.

Man, Senior, Veteran, Master, Lady

130 Euro

Juniori

70 Euro

Konta numurs:
Biedrība Latvijas Sportinga Federācija
reģ.nr. 40008062988
LV20HABA0551032504939

6. Vērtēšana.

Uzvarētāji tiek noteikti no 200 mērķiem individuālajā ieskaitē: Man, Senior, Veteran, Master, Junior, Lady kategorijās; Vienādu rezultātu gadījumā katrā kategorijā notiek “pāršaušana” atbilstoši FITASC noteikumiem.

7. Apbalvošana.

1.-3.vietas ieguvēji - SENIOR, VETERAN, MASTER, LADY, JUNIOR  
1.-6. vietas kategorija MAN.

Balvu fonds: Viesaku šautuves 25 gadu jubilejas kausi un vērtīgas balvas no sacensību organizatoriem un sacensību atbālstītājiem individuālās ieskaitēs.

Kopā būs 8 līnijas. Katras līnijas labākais rezultāts saņems balvu (OPEN kategorijā), ja sportists uzvārēs vairākās līnijās tad balva būs par vienu līniju.  

Vienādo rezultātu gadījumā uz katras līnijas atsevišķi, notiks izloze.

SVARĪGA INFORMĀCIJA!!! REĢISTRĒTIES UZ SACENSĪBĀM VAR LĪDZ 2024.g. 10.augustam plkst.24:00

Reģistrācija pēc šī datuma tiks slēgta. 

8.Afterparty                                                                                                                          

Sestdienā, pēc pirmās sacensību dienas sacensību dalībnieki tiek aicināti uz barbeque party.

 9. Viesnīcu saraksts:

1) Jumurdas muiza. www.hoteljumurda.lv Madonas novads, +37164871791;
2) Hotel Ergli, www.erglihotel.lv Ērgļi, +37164871604;
3) Smeceres krogs, www.smecere.lv Mārcienas pag., Madonas nov., Madona, +371 64807500;
4) HOTEL Madona, www.hotelmadona.lv Saieta laukums 10, Madona, + 371 27008414;
5) Café hotel Rudzons, www.rudzons.lv Saules iela 15, Madona, +371 64807477;
6) viesu māja Dzirnavas, www.dzirnavas.lv Kaives pagasts, Vecpiebalgas novads, Kaive,; +371  29213828;
7) viesu māja Pelādes, Bērzaunes pag., Madonas nov., Bērzaune, +371 29174945;
8) hotel MAZA KĀPA, Lakstīgalu iela 4, Koknese +371 29227936;
9) Hotel CESIS, www.cesishotel.lv , Madonas novads, +37126608166;
10) www.scmezaparks.lv , Rīga, Mežaparks, +371 67 557 988;
11) www.hotelannabella.lv , Rīga, Pļavnieki, +37167554143;

Papildus:

Viesu māja:

http://www.jaunogrini.lv/kontakti/ Tālr. +371 29426585
https://viesunamiem.lv/lielkaibeni Tālr.+371 26211054, +371 29146301
jana.zivtina@inbox.lv
https://www.visitmadona.lv/lv/brivdienu-majas?520 Tālr.+371 26782385
https://www.visitmadona.lv/lv/viesnicas?49 Tālr.+371 29105396
https://www.visitmadona.lv/lv/viesnicas?47 Tālr.+371 27008414
https://www.visitmadona.lv/lv/viesnicas?456
Tālr.+371 26313346
https://kucuri.lv/
Tālr.+371 26138086
https://www.visitmadona.lv/lv/viesu-majas?502
Tārl.+371 29692200
https://www.visitmadona.lv/lv/viesnicas?45
Tārl.+371 28012871

Pieteikties var reģistrējoties www.sporting.lv, sūtot pieteikumu uz e-pastu info@sporting.lv, vai bardisa@gmail.com tālr. +37129269529

Pieteikumā lūdzam atzīmēt dzimšanas gadu.

Atteikties var piezvanot vai rakstot uz e-pastu info@sporting.lv,vai bardisa@gmail.com tālr. +37129269529  līdz 2024.g. 10.augustam


×

×

×

LATVIJAS KAUSS COMPAK SPORTING 2024

NORISES LAIKS UN VIETA

Latvijas kausa izcīņa kompak sporting notiek četros posmos sekojošos datumos:

2024.gada 16. - 17.marts, plkst. 10:00 – LATVIJAS KAUSA 1.POSMS GROBIŅA;
2024.gada 13. - 14.aprīlis, plkst.10:00 – LATVIJAS KAUSA 2.POSMS RĪGA;
2024.gada 25. - 26.maijs plkst. 10:00 – LATVIJAS KAUSA 3.POSMS RĒZEKNE;
2024.gada 13. - 14.jūlijs, plkst.10:00 – LATVIJAS KAUSA FINĀLS VALKA.

RĪKOTĀJS
Latvijas Sportinga Federācija

DALĪBNIEKI
Latvijas un ārzemju sportisti.
Sacensības notiek individuālā ieskaitē:

Sievietes startē TIKAI kategorijā “LADY”;
Juniori (g.dz. 1.01.2004.g.-31.12.2011.g.) startē TIKAI kategorijā “JUNIOR”.
Vīrieši (g.dz. 1.01.1959.g.-31.12.1968.g.), startē TIKAI “SENIOR” kategorijā;
Vīrieši (g.dz. 1.01.1952.g.-31.12.1958.g.), startē TIKAI “VETERAN” kategorijā;
Latvijas sportisti, kuri startē kategorijā MAN, tiek sadalīti 3 grupās – ABC (pēc ABC grupu nolikuma).
VISI dalībnieki (gan Latvijas sportisti, gan ārzemju pārstāvji) startē OPEN kategorijā.

PROGRAMMA
200 Mērķi / 2 dienas
Sacensības notiek atbilstoši F.I.T.A.S.C. Compak Sporting Noteikumiem: www.fitasc.com

100 Eur ( gada licences īpašniekiem);
110 Eur ( ārzemju sportistiem un dalībniekiem no Latvijas, kuriem nav licences);
BEZMAKSAS- "JUNIOR " kategorijas dalībniekiem. 

Uzvarētāji tiek noteikti no 200 mērķiem individuālajā ieskaitē.
Vienādu rezultātu gadījumā notiek “pāršaušana” atbilstoši FITASC noteikumiem.

Par dalību sacensībās iespējams samaksāt tikai ar pārskaitījumu! 

Biedrība Latvijas Sportinga Federācija
reģ.nr. 40008062988
LV20HABA0551032504939,
maksājuma mērķis: par dalību Latvijas Kausa posms (konkrētais posms) 

APBALVOŠANA

kategorijas, grupas 1.-3.vieta – medaļas/kausi, diplomi.
OPEN kategorijā 1.-6. vieta – kausi, diplomi.
Apbalvošanu veic Latvijas Sportinga Federācija

VĒRTĒŠANA
Posmos: uzvarētāji tiek noteikti no 200 mērķiem individuālajā ieskaitē; vienādu rezultātu gadījumā notiek “pāršaušana” atbilstoši FITASC noteikumiem.

Finālposmā uzvarētāji tiek noteikti no 200 mērķiem individuālajā ieskaitē; vienādu rezultātu gadījumā notiek “pāršaušana” atbilstoši FITASC noteikumiem.

Latvijas Kausa Compak Sporting kopvērtējums: tiks noteikts sekojoši: finālposma rezultāts +2 labākie rezultāti no trijiem posmiem .

Kopvērtējumā posmu rezultāti tiek izteikti procentuāli (līdz simtdaļām) – posma uzvarētāja rezultāts tiek pielīdzināts 100%. Kopvērtējumā tiek iekļauti tikai Latvijas sportisti.

Papildus informācijaiinfo@sporting.lv vai +371 29269529 


×

×

×

Reģistrācija

Vārds ir obligāts lauks.
Uzvārds ir obligāts lauks.
Grupa ir obligāts lauks.
Valsts ir obligāts lauks.
Kategorija ir obligāts lauks.
E-pasts ir obligāts lauks.


×

Reģistrācija

Vārds ir obligāts lauks.
Uzvārds ir obligāts lauks.
Grupa ir obligāts lauks.
Valsts ir obligāts lauks.
Kategorija ir obligāts lauks.
E-pasts ir obligāts lauks.


×

Reģistrācija

Vārds ir obligāts lauks.
Uzvārds ir obligāts lauks.
Grupa ir obligāts lauks.
Valsts ir obligāts lauks.
Kategorija ir obligāts lauks.
E-pasts ir obligāts lauks.


×

Reģistrācija

Vārds ir obligāts lauks.
Uzvārds ir obligāts lauks.
Grupa ir obligāts lauks.
Valsts ir obligāts lauks.
Kategorija ir obligāts lauks.
E-pasts ir obligāts lauks.


×

Reģistrācija

Vārds ir obligāts lauks.
Uzvārds ir obligāts lauks.
Grupa ir obligāts lauks.
Valsts ir obligāts lauks.
Kategorija ir obligāts lauks.
E-pasts ir obligāts lauks.


×

Reģistrācija

Vārds ir obligāts lauks.
Uzvārds ir obligāts lauks.
Grupa ir obligāts lauks.
Valsts ir obligāts lauks.
Kategorija ir obligāts lauks.
E-pasts ir obligāts lauks.


×

Reģistrācija

Vārds ir obligāts lauks.
Uzvārds ir obligāts lauks.
Grupa ir obligāts lauks.
Valsts ir obligāts lauks.
Kategorija ir obligāts lauks.
E-pasts ir obligāts lauks.


×

Reģistrācija

Vārds ir obligāts lauks.
Uzvārds ir obligāts lauks.
Grupa ir obligāts lauks.
Valsts ir obligāts lauks.
Kategorija ir obligāts lauks.
E-pasts ir obligāts lauks.


×

Reģistrācija

Vārds ir obligāts lauks.
Uzvārds ir obligāts lauks.
Grupa ir obligāts lauks.
Valsts ir obligāts lauks.
Kategorija ir obligāts lauks.
E-pasts ir obligāts lauks.


×

Reģistrācija

Vārds ir obligāts lauks.
Uzvārds ir obligāts lauks.
Grupa ir obligāts lauks.
Valsts ir obligāts lauks.
Kategorija ir obligāts lauks.
E-pasts ir obligāts lauks.


×

Reģistrācija

Vārds ir obligāts lauks.
Uzvārds ir obligāts lauks.
Grupa ir obligāts lauks.
Valsts ir obligāts lauks.
Kategorija ir obligāts lauks.
E-pasts ir obligāts lauks.


×

Reģistrācija

Vārds ir obligāts lauks.
Uzvārds ir obligāts lauks.
Grupa ir obligāts lauks.
Valsts ir obligāts lauks.
Kategorija ir obligāts lauks.
E-pasts ir obligāts lauks.


×

Reģistrācija

Vārds ir obligāts lauks.
Uzvārds ir obligāts lauks.
Grupa ir obligāts lauks.
Valsts ir obligāts lauks.
Kategorija ir obligāts lauks.
E-pasts ir obligāts lauks.


×

Reģistrācija

Vārds ir obligāts lauks.
Uzvārds ir obligāts lauks.
Grupa ir obligāts lauks.
Valsts ir obligāts lauks.
Kategorija ir obligāts lauks.
E-pasts ir obligāts lauks.


×

Reģistrācija

Vārds ir obligāts lauks.
Uzvārds ir obligāts lauks.
Grupa ir obligāts lauks.
Valsts ir obligāts lauks.
Kategorija ir obligāts lauks.
E-pasts ir obligāts lauks.


×

Reģistrācija

Vārds ir obligāts lauks.
Uzvārds ir obligāts lauks.
Grupa ir obligāts lauks.
Valsts ir obligāts lauks.
Kategorija ir obligāts lauks.
E-pasts ir obligāts lauks.


×

Reģistrācija

Vārds ir obligāts lauks.
Uzvārds ir obligāts lauks.
Grupa ir obligāts lauks.
Valsts ir obligāts lauks.
Kategorija ir obligāts lauks.
E-pasts ir obligāts lauks.


×

Reģistrācija

Vārds ir obligāts lauks.
Uzvārds ir obligāts lauks.
Grupa ir obligāts lauks.
Valsts ir obligāts lauks.
Kategorija ir obligāts lauks.
E-pasts ir obligāts lauks.


×

Reģistrācija

Vārds ir obligāts lauks.
Uzvārds ir obligāts lauks.
Grupa ir obligāts lauks.
Valsts ir obligāts lauks.
Kategorija ir obligāts lauks.
E-pasts ir obligāts lauks.


×

Reģistrācija

Vārds ir obligāts lauks.
Uzvārds ir obligāts lauks.
Grupa ir obligāts lauks.
Valsts ir obligāts lauks.
Kategorija ir obligāts lauks.
E-pasts ir obligāts lauks.


×

Reģistrācija

Vārds ir obligāts lauks.
Uzvārds ir obligāts lauks.
Grupa ir obligāts lauks.
Valsts ir obligāts lauks.
Kategorija ir obligāts lauks.
E-pasts ir obligāts lauks.


×

Reģistrācija

Vārds ir obligāts lauks.
Uzvārds ir obligāts lauks.
Grupa ir obligāts lauks.
Valsts ir obligāts lauks.
Kategorija ir obligāts lauks.
E-pasts ir obligāts lauks.


×

Reģistrācija

Vārds ir obligāts lauks.
Uzvārds ir obligāts lauks.
Grupa ir obligāts lauks.
Valsts ir obligāts lauks.
Kategorija ir obligāts lauks.
E-pasts ir obligāts lauks.


×

Reģistrācija

Vārds ir obligāts lauks.
Uzvārds ir obligāts lauks.
Grupa ir obligāts lauks.
Valsts ir obligāts lauks.
Kategorija ir obligāts lauks.
E-pasts ir obligāts lauks.


×

Reģistrācija

Vārds ir obligāts lauks.
Uzvārds ir obligāts lauks.
Grupa ir obligāts lauks.
Valsts ir obligāts lauks.
Kategorija ir obligāts lauks.
E-pasts ir obligāts lauks.


×

Reģistrācija

Vārds ir obligāts lauks.
Uzvārds ir obligāts lauks.
Grupa ir obligāts lauks.
Valsts ir obligāts lauks.
Kategorija ir obligāts lauks.
E-pasts ir obligāts lauks.


×

Reģistrācija

Vārds ir obligāts lauks.
Uzvārds ir obligāts lauks.
Grupa ir obligāts lauks.
Valsts ir obligāts lauks.
Kategorija ir obligāts lauks.
E-pasts ir obligāts lauks.


×
NrVārdsCategorijaValstsGrupa
1Kristaps BroksMANLatviaA
2Simas PetraitisMANLithuaniaA
3KRISTENS BRIKMANISMANLatviaB
4janis IrbeMANLatviaB
5Juris SprukulisLatviaA
6Maira SprukuleLADYLatviaA
7Tarmo MeusMANEstoniaA
8Vladislavas LemeševasMANLithuaniaA
9Aleksis ZiemiņšJUNIORLatvia
10Sentis ŠaldersMANLatviaB
11Tomass ŠaldersJUNIORLatvia
12Indars ZiemiņšMANLatvia
13Saulius JančysMANLithuaniaC
14Egidijus BarckusSENIORLithuaniaA
15Ivars BubnovsMANLatviaA
16Aivars GudakovskisVETERANLatvia
17Aivars GudakovskisVETERANLatvia
18Vilnis ZvirgzdiņšSENIORLatvia
19Kārlis ZvirgzdiņšJUNIORLatvia
20Andris KrēsliņšMANLatvia
21Donatas MančiauskasMANLithuaniaA
22Antanas AleksiūnasSENIORLithuaniaA
23Kaspars SavielisMANLatviaB
24Gunars MitrisMANLatviaA
25VAIDAS STASIUKYNASMANLithuania
26Rolands MelnacisMANLatviaB
27Hermanis DovgijsMANLatviaA
28Gintaras JukneviciusMANLithuaniaA
29Rolandas RačinskisMANLithuaniaA
30Maaris SvetersVETERANEstoniaB
31Mārcis StūrisLatvia
32Arnis Romans RomansMANLatviaA
33Aivars BērziņšMANLatviaA
34Laurynas JuciusMANLithuaniaA
35Dainis ŠteinhardsLatviaB
36Valeri SuvorovSENIOREstoniaC
37Christian AruksaarJUNIOREstoniaD
38Dāvis ZommersMANLatviaA
39Gatis ZommersMANLatviaA
40Vaidotas ZiciusMANLithuaniaA
41Gatis AlbīnisMANLatviaC
42Kristiāna AlbīneJUNIORLatvia
43Marius VaitkevičiusMANLithuaniaC
44Romualdas VaitkevičiusSENIORLithuania
45Džeraldas DaujotasLatvia
46Romans BerļinsMANLatviaB
47Jānis ŠnipkisVETERANLatvia
48Edmundas GibiežaSENIORLithuaniaB
49JANEKS LAURISMANLatviaB
50ĢIRTS RUNNISMANLatviaA
51Nikolajs ArhipovsSENIORLatvia
52Jānis ŠteinbaumsMANLatviaB
53Dairis NeilandsMANLatviaB
54Lauris NeilandsMANLatviaB
55Otto ŠteinbaumsMANLatviaB
56Mindaugas Dziugas MANLithuaniaB
57Alvydas RušinskisLithuaniaA
58Kārlis RozenbergsMANLatviaC
59Pēteris SudakovsLatvia
60Žygimantas ŠimaitisMANLithuaniaA
61Edgars BodnieksMANLatviaB
62Uldis RupertsLatviaC
63Valdis TeilānsSENIORLatviaA
64Jonas PakalniškisMANLithuaniaA
65Māris MargevičsMANLatviaC
66Jānis JēkabsonsMANLatviaA
67Jānis DaģisLatviaB
68Reinis KabiņeckisLatvia
69Ruslanas ZolobailaMANLithuaniaC
70Andris KravalisMANLatviaB
71Pranas SteponavičiusSENIORLithuaniaD
72Roberts MillersMANLatviaA
73Edgars TreimanisMANLatviaC
74Veikko TihvanMANEstoniaA
75Kaspars LangeMANLatviaC
76Juris GusevsSENIORLatvia
77Aivars GaleckisSENIORLatvia
78Iveta TīleLADYLatvia
79Artūrs TīleMANLatviaB
80Edgars GaleckisMANLatviaA
81Ēvalds Alberts GaleckisMANLatviaB
82Gatis ŠmitsLatvia
83Tomas Momkus MANLithuaniaA
84Dainius VycasMANLithuaniaA
85Justinas ValužisVETERANLithuania
86Vidunas MeksrunasLithuania
87Justn JustnMANAlgeriaA
88keefict keefictNUVETERANColombiaC
89KarenElora KarenEloraADVETERANArgentinaB
90Seynabou SeynabouMANAlgeriaA
91HelenCoppy HelenCoppyMRJUNIORGuinea-BissauD
92Nfejdekofhofjwdoe jirekdwjfreohogjkerwkrj rekwlrkfekjgoperrkfoek ojeopkfwkferjgiejfwk okfepjfgrihgoiejfklegjroi jeiokferfekfrjgiorjofeko jeoighirhgioejfoekforjgijriogjeo foefojeigjrigklej jkrjfkrejgkrhglrlrk sporting.lv Nfejdekofhofjwdoe jirekdwjfreohogjkerwkrj rekwlrkfekjgoperrkfoek ojeopkfwkferjgiejfwk okfepjfgrihgoiejfklegjroi jeiokferfekfrjgiorjofeko jeoighirhgioejfoekforjgijriogjeo foefojeigjrigklej jkrjfkrejgkrhglrlrk sporting.lvLADYNew ZealandC
93uZFbNKJyWP GsYiflUjqgFVKJcVETERANZimbabweD
94uZFbNKJyWP GsYiflUjqgFVKJcVETERANZimbabweD
95Martinnow MartinnowXRVETERANMayotteD
96KarenElora KarenEloraADVETERANNicaraguaB
97Chanelle ChanelleMANAlgeriaA
98ehzlrNmK rnLVUXTvlNtVETERANZimbabweD
99ehzlrNmK rnLVUXTvlNtVETERANZimbabweD
100Prubone PruboneAOJUNIORBelizeD
101keefict keefictNUJUNIORColombiaC
102Louiefunda LouiefundaNVSENIORThailandD
103keefict keefictNUSENIORColombiaD
104Rais RaisMANAlgeriaA
105Prubone PruboneAOVETERANBelizeC
106DonaldSeamy DonaldSeamyIKLADYSomaliaB
107Danna DannaMANAlgeriaA
108Melessia MelessiaMANAlgeriaA
109keefict keefictNULADYColombiaD
110Maryfaith MaryfaithMANAlgeriaA
111Bedford BedfordMANAlgeriaA
112UZPKHizTpRJad OtUQEglavdwrnVETERANZimbabweD
113Rayaan RayaanMANAlgeriaA
114ToXzLfGClpPd GcRknUSCerhfqDlVETERANZimbabweD
115optioro optioroNLVETERANTogoB
116Maykol MaykolMANAlgeriaA
117Martinnow MartinnowXRLADYAustraliaD
118Lindafaino LindafainoHRSENIORBahrainC
119Zahirah ZahirahMANAlgeriaA
120Henrycab HenrycabEGSENIORPeruB
121zJxInofijyMQDhs roTsLvDqfNlCUaYVETERANZimbabweD
122Samra SamraMANAlgeriaA
123Keishia KeishiaMANAlgeriaA
124Itaska ItaskaMANAlgeriaA
125uDPFnAjfoWONBG MeIirOfKVETERANZimbabweD
126Lindafaino LindafainoHRSENIORSurinameD
127Sutherland SutherlandMANAlgeriaA
128Louiefunda LouiefundaNVVETERANLebanonB
129RaymondStype RaymondStypeKLJUNIORCosta RicaD
130Henrycab HenrycabEGLADYBelizeC
131Nattalee NattaleeMANAlgeriaA

×
NrVārdsCategorijaValstsGrupa
1Artis ČuknaLatvia
2Andis Šakers-PelcmanisLatvia
3Artis AniņšLatvia
4Valters ŠteinbergsLatvia
5Jānis PurakalnsLatvia
6Jānis KokalisLatvia
7Andris PirtnieksLatvia
8Aivis ZālītisLatvia
9Mārtiņš Ķemlers Latvia
10Jurģis Ķemlers Latvia
11Toms ZariņšLatvia
12Jānis LeincensLatvia
13Oskars ZīdersMANLatvia
14Austris ŽvīgursLatvia
15Sandris ĀbelsLatvia
16Valdis MežajevsLatvia
17Mārtiņš BalodisLatvia
18Atis LiepiņšLatvia
19Guntars GremzdeLatvia
20Justinas ValužisVETERANLithuaniaB
21Gunārs PastarsLatvia
22Nils OnužānsLatvia
23Ingus EizenbergsLatvia
24Edvīns LiepiņšLatvia
25Karlīna DommereLatvia
26Rainers KriškānsLatvia
27Pēteris LīcisLatvia
28Intars JurģisLatvia
29Ligija KrasovskaLatvia
30Pēteris BebrisLatvia
31GATIS SMITSLatvia
32Mārcis CielavaLatvia
33Māris CielavaLatvia
34Mārtiņš KrieviņšLatvia
35Aivis StradsLatvia
36Reinis OnuzansMANLatvia
37Mārtiņš LoginsLatvia
38Gatis BergmanisLatvia
39Matīss BergmanisLatvia
40Toms EndziņšLatvia
41Raivis GēgersonsLatvia
42Mārtiņš Ozols Latvia
43ANDRIS LAPIŅŠLatvia
44IVO LAPIŅŠLatvia
45Kārlis RozenbergsLatviaD
46Nauris GrandbergsLatvia
47Toms ErviksLatvia
48Ints PareizsLatvia
49Andis LīcisLatvia
50Armands AkmentiņšLatvia
51Uldis CāzersLatvia
52Jānis DomulisLatvia
53Jānis HeinackisLatvia
54Andris FreidenfeldsLatvia
55Guntars EizenbergsLatvia
56Uldis Poškus poškusLatvia
57Viktors MutorsLatvia
58Vilmārs ŽunnaLatvia
59Jānis ŠteinbergsLatvia
60Gatis PanavsMANLatvia
61Jānis LagzdiņšLatvia
62Gunvaldis VēsmiņšLatvia
63Aivars MeijersLatvia
64Viktors Ellers-VarenaisLatvia
65Juris ApseLatvia
66Uldis RupertsLatviaC
67Juris GusevsSENIORLatvia
68Kaspars Lange Latvia
69Jānis ŠnipkisVETERANLatvia
70Gunārs ZiedonisLatvia
71Sandris ErkensLatvia
72Vilnis VeitnersLatvia
73Klāvs DakstiņšLatvia
74Jānis DaģisLatvia
75Gatis AlbīnisLatvia
76Kristiāna AlbīneLatvia
77Oskars SubotaLatvia
78Raimonds Bimšteins Latvia
79Jānis GremzdeLatvia
80Pēteris SudakovsLatvia
81Normunds BērziņšMANLatviaC
82Edgars BodnieksMANLatviaB
83Ojārs RonisLatvia
84Einārs ČivčsLatvia
85Edgars TreimanisLatvia
86Nauris OzoliņšLatvia
87Uldis LaimiņšLatvia
88Dace DaģeLatvia
89Armands ĶudisLatvia
90Andis AnzenavsLatvia
91Valdis KalējsMANLatvia
92Aivars DaugelaLatvia
93Salvis JēkabsonsLatvia
94Armands JansonsLatvia
95uzJHNnWlIh ipedGHhblNRADxVETERANZimbabweD
96uzJHNnWlIh ipedGHhblNRADxVETERANZimbabweD
97OeHshrEm ofcWyZtlNgHaDYsVETERANZimbabweD
98OeHshrEm ofcWyZtlNgHaDYsVETERANZimbabweD
99fVIySqXYAteUWGj nPxcXMtvKfLNCAjZVETERANZimbabweD
100gsyoYbkSmqj AiMDjTzrgpVETERANZimbabweD
101HuMmFwJxCNPIlUtc XkiDxyuIVETERANZimbabweD
102QrTdSEnxOVtXaeio NBLscjqVRVETERANZimbabweD

×
NrVārdsCategorijaValstsGrupa

×
NrVārdsCategorijaValstsGrupa

×
NrVārdsCategorijaValstsGrupa
1Kristaps BroksMANLatviaA
2Simas PetraitisMANLithuaniaA
3KRISTENS BRIKMANISMANLatviaB
4Vladislavas LemeševasMANLithuaniaA
5Tarmo MeusMANEstoniaA
6Ivars BubnovsLatviaA
7Veronika RoerbaekLADYLithuaniaC
8Sergei KiviSENIOREstoniaC
9Margus ValgmaSENIOREstoniaA
10OLEV KUUSEVETERANEstoniaC
11Maaris SvetersVETERANEstoniaB
12Romans BerļinsMANLatviaB
13Egidijus BarckusSENIORLithuaniaA
14Sentis ŠaldersMANLatviaB
15Tomass ŠaldersJUNIORLatvia
16Aivars GudakovskisVETERANLatvia
17Mārtiņš GaņģisMANLatviaA
18Rytis TarasevičiusMANLithuaniaA
19Viktors BeregovsVETERANLatvia
20Māris LambertsSENIORLatvia
21Aivars DronkaSENIORLatvia
22Antanas AleksiunasSENIORLithuaniaA
23Donatas MančiauskasLithuaniaA
24janis IrbeMANLatviaB
25Einārs LapiņšLatviaA
26Uldis LapinsSENIORLatviaA
27Egils BojārsSENIORLatviaB
28Edgars GodmanisMANLatviaB
29Rūdolfs GodmanisJUNIORLatvia
30Rolands MelnacisMANLatviaB
31Gunars MitrisLatviaA
32Aivars BērziņšMANLatviaA
33Kārlis LapiņšMANLatviaA
34Edmundas GibiežaSENIORLithuaniaB
35Vilnis ZvirgzdiņšSENIORLatvia
36Kārlis ZvirgzdiņšJUNIORLatvia
37Domantas KaluinaJUNIORLithuaniaB
38Saulius Jančys MANLithuaniaC
39Žygimantas ŠimaitisMANLithuaniaA
40Andris SvārupsMANLatviaB
41Andris KravalisMANLatviaB
42Nikolajs ArhipovsSENIORLatvia
43Mindaugas Dambrauskas MANLithuaniaB
44Timothy CarterMANUnited KingdomB
45Kaspars SavielisMANLatviaB
46VAIDAS STASIUKYNASMANLithuaniaA
47Gatis AlbīnisMANLatviaC
48Kristiāna AlbīneJUNIORLatvia
49Aleksandrs LangeVETERANLatvia
50Tomas MomkusMANLithuaniaA
51Andris KrēsliņšLatviaB
52Jānis ŠteinbaumsLatviaB
53Matīss BaltalksnisMANLatviaB
54Jānis KokalisLatvia
55Aleksis ZiemiņšJUNIORLatvia
56Indars ZiemiņšMANLatvia
57Klāvs DakstiņšLatvia
58Rolandas RačinskisMANLithuaniaA
59Vitālijs Zabunovs MANLatviaC
60Mārcis CielavaMANLatviaC
61Matīss BergmanisJUNIORLatviaC
62Jānis DaģisLatvia
63Valērijs ČeprovsSENIORLatviaA
64Otto ŠteinbaumsMANLatviaB
65Iveta TīleLADYLatviaA
66Artūrs TīleMANLatviaB
67Aivars GaleckisSENIORLatviaA
68Edgars GaleckisMANLatviaA
69Gatis ŠmitsMANLatviaC
70Gatis ŠmitsLatvia
71Janeks LaurisMANLatviaB
72Edgars TreimanisMANLatviaC
73Kaspars LangeMANLatviaC
74ĢIRTS RUNNISMANLatviaA
75Ojārs RonisMANLatviaA
76Jānis ŠnipkisVETERANLatvia
77Eividas KlepeckasMANLithuaniaA
78Valdis TeilānsSENIORLatviaA
79Vaidotas ZiciusMANLithuaniaA
80Erikas BolsakovasMANLithuania
81Edgars BodnieksMANLatviaB
82Raitis RancansMANLatviaA
83Hermanis DovgijsMANLatviaA
84Normunds BērziņšLatviaC
85Arnis RomansLatviaA
86Emil JuhtMANEstoniaA
87Reinis KabiņeckisMANLatviaB
88Veikko TihvanMANEstoniaA
89Arti SilmMANEstonia
90Roberts MillersMANLatviaA
91Jānis JēkabsonsMANLatviaA
92Māris MargevičsMANLatviaC
93Gabija StanislovaityteLADYLithuaniaA
94Vilmārs ŽunnaSENIORLatvia

×
NrVārdsCategorijaValstsGrupa

×
NrVārdsCategorijaValstsGrupa
1Valters ŠteinbergsLatvia
2Mārcis CielavaLatvia
3Aivis Strads StradsLatvia
4Valdis MežajevsLatvia
5Mārtiņš BalodisLatvia
6Toms ZariņšLatvia
7Aivis ZālītisLatvia
8Jānis PurakalnsLatvia
9Sandris ĀbelsLatvia
10Artis AniņšLatvia
11Toms EndzinsLatvia
12Andris PirtnieksLatvia
13Ingus EizenbergsLatvia
14Guntars EizenbergsLatvia
15Guntars GremzdeLatvia
16Artis AlmanisLatvia
17Jānis BalodisLatvia
18Edgars LaimiņšLatvia
19Māris CielavaLatvia
20Sandris ErkensLatvia
21Jānis KrastiņšLatvia
22Austris ArmansLatvia
23Agris BojārsMANLatvia
24Jānis KrickisLatvia
25Guntars LagūnsLatvia
26Uldis ZirnītisLatvia
27Klāvs Dakstiņš Latvia
28Oskars ZīdersLatvia
29Atis LiepiņšLatvia
30Jānis LeincensLatvia
31Nils OnužānsLatvia
32Uldis CāzersLatvia
33Andis LicisLatvia
34Pēteris BebrisLatvia
35Intars JurģisLatvia
36Gunārs PastarsLatvia
37Jānis HeinackisLatvia
38Viktors Mutors Latvia
39Artis ČuknaLatvia
40Reinis OnuzansMANLatvia
41Pēteris LīcisLatvia
42Gatis ŠmitsLatvia
43Jānis GremzdeLatvia
44Vilmārs ŽunnaLatvia
45Gvido EglajsLatvia
46Ints PareizsLatvia
47Mārtiņš PareizsLatvia
48Kristens BrikmanisMANLatviaB
49Ivars BubnovsMANLatviaA
50Mārtiņš OzolsLatvia
51Nauris GrandbergsLatvia
52Edvīns LiepiņšLatvia
53Andris LiepiņšLatvia
54Agnese CauneLADYLatviaA
55Austris ŽvīgursLatvia
56Jānis ŠnipkisLatvia
57Jānis ŠantarsLatvia
58Uldis RupertsLatviaC
59Uldis PoškusLatvia
60Andis AnzenavsLatvia
61Uldis Lapiņš SENIORLatviaB
62Gatis AlbīnisMANLatvia
63Kristiāna AlbīneLADYLatvia
64Juris ApseLatvia
65Andis ApseLatvia
66Einārs ČivčsLatvia
67Valdis KalējsLatvia
68Aivars SkudraLatvia
69Evita KokinaLatvia
70Andrejs JaničevsLatvia
71Ligija KrasovskaLatvia
72ANDRIS LAPIŅŠLatvia
73IVO LAPIŅŠLatvia
74Jānis ŠteinbergsLatvia
75Vilnis VeitnersLatvia
76Aigars VeitnersLatvia
77Natālija ErkenaLatvia
78Vitālijs Zabunovs MANLatvia
79Jānis DomulisLatvia
80Uldis LaimiņšLatvia
81Andrejs SorokaLatvia
82Gatis BergmanisLatvia
83Gunārs ZiedonisLatvia
84Pēteris SudakovsLatvia
85Egils BojārsSENIORLatviaB
86Mārtiņš LoginsLatvia
87Oskars SubotaLatvia
88Edgars TreimanisLatvia
89Lauris ErkensJUNIORLatvia
90Kārlis RozenbergsLatvia
91Arnis BurmistrisLatvia
92Toms ErviksLatvia
93Normunds BērziņšMANLatviaC
94Māris ŽviriņšLatvia
95Jānis KokalisLatvia
96Kārlis RozenbergsLatvia
97Artis VīksneLatvia
98Jānis DaģisMANLatvia
99Matīss BergmanisLatvia
100Nauris OzoliņšLatvia
101Dace DaģeLatvia
102Armands AkmentiņšLatvia
103Jānis BērzkalnsLatvia
104Eduards DzilnaLatvia

×
NrVārdsCategorijaValstsGrupa
1Kristaps BroksMANLatviaA
2Mārtiņš BalodisLatvia
3Tarmo MeusMANEstoniaA
4Edgars GodmanisMANLatviaB
5Rūdolfs GodmanisJUNIORLatvia
6Aivis ZālītisMANLatviaD
7Ivars BubnovsMANLatviaA
8jānis IrbeLatvia
9Aivars GudakovskisVETERANLatvia
10Mārtiņš GaņģisMANLatviaB
11Mārtiņš KrieviņšLatvia
12Valērijs SmuļkoMANLatvia
13Jānis BalodisLatvia
14Kaspars SavielisMANLatviaB
15Andris PirtnieksLatvia
16Rolands MelnacisMANLatvia
17Einārs ČivčsLatvia
18Sergei KiviSENIOREstoniaC
19Margus ValgmaSENIOREstoniaA
20AIVARS DRONKASENIORLatvia
21Viktors BeregovsVETERANEstonia
22Jānis JēkabsonsMANLatviaA
23Nikolajs ArhipovsSENIORLatvia
24Oļegs BevoļskisLatvia
25Hermanis DovgijsMANLatviaA
26Andris KravalisMANLatviaB
27Gintars VeinbergsLatvia
28Arnis RomansMANLatviaA
29Ainārs Jansons Latvia
30Kitija LaurēnaLADYLatvia
31Tomass ŠaldersJUNIORLatvia
32Sentis ŠaldersMANLatviaB
33Aleksis ZiemiņšJUNIORLatvia
34Indars ZiemiņšMANLatvia
35Jānis DomulisLatvia

×
NrVārdsCategorijaValstsGrupa

×
NrVārdsCategorijaValstsGrupa
1Valters ŠteinbergsLatvia
2Mārcis CielavaLatvia
3Aivis StradsLatvia
4Toms ZariņšLatvia
5Sandris ĀbelsLatvia
6KRISTENS BRIKMANISMANLatviaB
7Vladislavas LemesevasMANLithuaniaA
8Artis AniņšLatvia
9Dace DageLatvia
10Gvido EglajsLatvia
11Jānis LeincensLatvia
12Valdis MezajevsLatvia
13Agris BojārsLatvia
14juris LazdinsMANLatviaA
15Aivis ZālītisLatvia
16jānis irbeLatvia
17Austris ŽvīgursLatvia
18Viktors MutorsLatvia
19Jānis DomulisLatvia
20Jānis PurakalnsLatvia
21Martins BalodisLatvia
22Jānis BalodisLatvia
23Ivars BubnovsMANLatviaA
24Ligija KrasovskaLatvia
25Pēteris BebrisLatvia
26Intars JurģisLatvia
27Gunārs PastarsLatvia
28Mārtiņš KrieviņšLatvia
29Andris PirtnieksLatvia
30Valdis KalējsLatvia
31Vitālijs Zabunovs MANLatviaC
32Aivars GudakovskisVETERANLatvia
33Ingus EizenbergsLatvia
34Guntars EizenbergsLatvia
35ANDRIS LAPIŅŠLatvia
36IVO LAPIŅŠLatvia
37Natālija ErkenaLatvia
38Lauris ErkenasLatvia
39Sandris ErkensLatvia
40Ainārs Jansons Latvia
41Artis AlmanisLatvia
42Toms EndzinsLatvia
43Rolands KeninsLatvia
44Ritvars KeninsLatvia
45Nikolajs ArhipovsSENIORLatvia
46Andis Dragomirovs Latvia
47Artis ČuknaLatvia
48Oskars ZīdersLatvia
49Nils OnuzansLatvia
50Vitālijs OzoliņšLatvia
51Agnese Caune LADYLatviaA
52Jānis ŠantarsLatvia
53Gintaras JukneviciusMANLithuaniaA
54Ints PareizsLatvia
55Andis LicisLatvia
56Māris CielavaLatvia
57Jānis KrickisLatvia
58Klāvs DakstiņšLatvia
59Vytautas BauzaLithuania
60Jānis KokalisLatvia
61Jānis HeinackisLatvia
62Uldis CāzersLatvia
63Santa BrokaLatvia
64Guntars GremzdeLatvia
65Andis AnzenavsLatvia
66Edgars BodnieksMANLatvia
67Uldis RupertsLatviaC
68Edgars TreimanisMANLatvia
69Einārs ČivčsLatvia
70Gunārs ZiedonisLatvia
71Uldis PoškusLatvia
72Guntars LagūnsLatvia
73Vilmārs ŽunnaLatvia
74Olegs Bevolskis Latvia
75Jānis GremzdeLatvia
76Edvīns LiepiņšLatvia
77Kristaps MežatučsLatvia
78Gatis AlbīnisMANLatvia
79Kristiāna AlbīneLADYLatvia
80Kristaps BroksMANLatviaA
81Jānis DaģisLatvia
82Pēteris LīcisLatvia
83Uldis LaimiņšLatvia
84Uldis LaimiņšLatvia
85Uldis LaimiņšLatvia
86Andrejs SorokaLatvia
87Gatis VējiņšMANLatvia
88Nerijus VaitekūnasMANLithuaniaA
89Aigars VeitnersLatvia
90Vilnis VeitnersLatvia
91Matīss Bergmanis Latvia
92Arnis RomansLatviaA
93Valdis TeilansLatviaA
94Intars TumanovsLatvia
95Atis LiepiņšLatvia
96Mārtiņš LindeLatvia
97Andrejs JaničevsLatvia
98Gatis Bergmanis Latvia
99MAIRIS NAGLISLatvia
100Naglis Balašaitis BalašaitisMANLatviaA
101Remigijus BalašaitisMANLatviaA
102Normunds BērziņšMANLatviaC
103Vytautas KružikasLatviaA
104Robertas UžukauskasLatviaA
105Evita KokinaLatvia
106Aivars SkudraLatvia
107Armands AkmentiņšLatvia
108Rolands AkmentiņšLatvia
109Andrejs HotuļovsMANLatviaA
110Krišjānis RozītisLatvia
111Gunars MitrisMANLatviaA
112Vytautas KružikasMANLithuaniaD
113Vytautas KružikadMANLithuaniaD
114Robertas UžukauskasMANLithuaniaD
115Andris SproģisLatvia
116Martins LoginsLatvia

×
NrVārdsCategorijaValstsGrupa
1Aigvars GudakovskisVETERANLatvia
2juris LazdinsMANLatviaA
3Ivars BubnovsMANLatviaA
4jānis irbeLatviaB
5Arnis RomansLatvia
6Simas PetraitisMANLithuaniaA
7Donatas MančiauskasMANLithuaniaA
8Vladislavas LemesevasMANLithuaniaA
9Andrejs HotuļovsMANLatviaA
10Rūdolfs GodmanisJUNIORLatvia
11Edgars GodmanisMANLatviaB
12Vitālijs Zabunovs MANLatviaC
13Valters ŠteinbergsLatvia
14Rolands KeninsLatvia
15Ritvars KeninsLatvia
16Nikolajs ArhipovsSENIORLatvia
17Gintaras JukneviciusMANLithuaniaA
18Gintaras JukneviciusMANLatviaA
19Andis Dragomirovs Latvia
20Vytautas BauzaLithuania
21Mārtiņš BalodisLatvia
22Jānis BalodisLatvia
23Andris KravalisLatvia
24Seppo PõldseppEstoniaA
25Einārs ČivčsLatvia
26Veronika RoerbaekLADYLithuaniaC
27Jānis LeincensLatvia
28Kristaps BroksMANLatviaA
29Valērijs ČeprovsSENIORLatviaA
30Andris PirtnieksSweden
31Nerijus VaitekūnasMANLithuaniaA
32Erikas BolsakovasMANLithuaniaA
33Naglis BalašaitisMANLatviaA
34Remigijus BalašaitisMANLatviaA
35Egils BojārsSENIORLatviaB
36Agris BojārsLatvia
37Robertas UžukauskasLatviaA
38Vytautas KružikasLatviaA
39Gunars MitrisMANLatviaA
40Romans BerļinsMANLatviaB
41Vaidotas ŽičiusMANLithuaniaA
42Justinas ValužisLithuaniaB
43Džeraldas DaujotasLatvia
44Igor HominMANEstoniaA
45Agnese CauneLADYLatviaA
46Aleksis Latvia
47Indars ZiemiņšLatvia
48Janis KokalisMANLatviaC
49Jānis JēkabsonsMANLatviaC
50Māris MargevičsMANLatviaC

×
NrVārdsCategorijaValstsGrupa
1Kristaps BroksMANLatviaA
2Simas PetraitisMANLithuaniaA
3Vladislavas LemeševasMANLithuaniaA
4Egidijus BarckusSENIORLithuaniaA
5Ivars BubnovsLatviaA
6Romans BerļinsMANLatviaB
7Edgars GodmanisMANLatviaB
8Rūdolfs GodmanisJUNIORLatvia
9Gintaras JukneviciusMANLithuaniaA
10Veronika RoerbaekLADYLithuaniaC
11Sentis ŠaldersMANLatviaB
12Tomass ŠaldersMANLatvia
13Egils BojārsSENIORLatviaB
14Zygimantas SimaitisMANLithuaniaA
15Dace DaģeLatvia
16Vilius UrbonasMANLithuaniaA
17Vitalijs OzoliņšLatvia
18janis IrbeMANLatviaB
19Kristens BrikmanisMANLatviaB
20Arnis RomansLatvia
21Andrejs HotuļovsMANLatviaA
22Antanas AleksiūnasSENIORLithuaniaA
23Seppo PõldseppMANEstonia
24Aivars Gudakovskis VETERANLatvia
25Edgars GodmanisMANLatviaB
26Edgars GodmanisMANLatviaB
27Andris KrēsliņšLatviaB
28Vitālijs Zabunovs MANLatviaC
29Natālija ErkenaLatvia
30Aleksandrs Konditerovs MANLatvia
31Aleksis ZiemiņšJUNIORLatvia
32Indars ZiemiņšMANLatvia
33Nikolajs ArhipovsSENIORLatvia
34Agnese CauneLADYLatviaA
35Andis LicisLatvia
36Aivars BērziņšMANLatviaA
37Donatas MančiauskasMANLithuaniaA
38Mārtiņš LoginsLatvia
39Gunars MitrisMANLatviaA
40Valdis TeilānsSENIORLatviaA
41Aleksandrs LangeVETERANLatvia
42Andis Dragomirovs Latvia
43Laurynas JuciusMANLithuaniaA
44VAIDAS STASIUKYNASMANLithuaniaA
45Rolands MelnacisMANLatviaB
46Lauris NeilandsMANLatviaB
47Dairis NeilandsMANLatviaB
48Edmundas GibiežaSENIORLithuaniaB
49Valērijs ČeprovsSENIORLatviaA
50Otto ŠteinbaumsMANLatviaB
51Virgilijus GaižauskasSENIORLithuaniaC
52Vilnis ZvirgzdiņšSENIORLatvia
53Kārlis ZvirgzdiņšJUNIORLatvia
54Jānis ŠteinbaumsMANLatviaB
55Mārtiņš GaņģisMANLatviaB
56Rolandas RačinskisMANLithuaniaA
57Māris MargevičsMANLatviaC
58AIVARS GALECKISSENIORLatvia
59ĢIRTS RUNNISMANLatviaA
60Hermanis DovgijsMANLatviaA
61Gatis AlbīnisMANLatviaC
62Kristiāna AlbīneJUNIORLatvia
63Valdis TeilānsSENIORLatviaA
64Kaspars SavielisMANLatviaB
65Gints PriedītisLatvia
66Juris SprukulisMANLatviaA
67Reinis KabiņeckisMANLatviaB
68Maira SprukuleLADYLatvia
69Roberts MillersMANLatviaA
70Mairis UpelnieksMANLatviaB
71Edgars BodnieksMANLatviaB
72Uldis RupertsLatviaC
73AIVARS DRONKASENIORLatvia
74Viktors BeregovsVETERANLatvia
75Einārs LapiņšLatvia
76Guntars GremzdeMANLatviaC
77Andris KravalisMANLatviaB
78Paulius GrubinskasMANLithuaniaA
79Edgars šķēleSENIORLatviaA
80Saulius Jančys MANLithuaniaC
81Raitis RancansMANLatviaA
82Raitis RancansMANLatviaA

×
NrVārdsCategorijaValstsGrupa
1Sandris ĀbelsLatvia
2Egils BojārsSENIORLatviaB
3Kaspars KrastinsLatvia
4Kristaps BroksMANLatviaA
5Gvido EglajsLatvia
6janis IrbeMANLatviaB
7Andrejs HotuļovsMANLatviaA
8Juris LazdinsMANLatviaA
9Ivars BubnovsMANLatviaA
10Oskars DaubersLatviaC
11Aivis ZālītisMANLatviaD
12Andris KrēsliņšLatviaB
13MAIRA SPRUKULELADYLatvia
14JURIS SPRUKULISMANLatviaA
15Agris MežmalisLatvia
16Seppo PõldseppMANEstonia
17Valters ŠteinbergsLatvia
18Jurģis KijoneksLatvia
19Nikolajs ArhipovsSENIORLatvia
20Vilmārs ŽunnaLatvia
21Nicolai WagnerMANNorwayA
22Justinas ValužisLithuaniaB
23Jānis JēkabsonsMANLatviaA
24Artis AniņšLatvia
25Jānis PurakalnsLatvia
26Jānis BalodisLatvia
27Viktors MutorsLatvia
28Aivars GudakovskisVETERANLatvia
29Irmantas MačiulisMANLithuaniaB
30Tomas TaujinskasMANLithuaniaD
31Erikas RugieniusMANLithuaniaC
32Kajus RugieniusJUNIORLithuaniaD
33Valdas KundrotasVETERANLithuaniaB
34Džeraldas DaujotasLatvia
35Dāvis BērzkalnsMANLatviaB
36RAIMONDS MILTIŅŠ Latvia
37Jānis DeksnisLatvia
38Martins BalodisLatvia
39Arnis AaromansMANLatviaA
40Rolands KeninsLatvia
41Klāvs DakstiņšLatvia
42Jānis KokalisLatvia
43Mārtiņš TurkopulisMANLatvia
44Gunārs PastarsLatvia
45Veikko TihvanEstonia
46Arti SilmEstonia
47Hermanis DovgijsMANLatviaA
48Andris SvārupsLatviaB
49Maija Dinka- SvārupeLatviaB
50Vaidotas ZiciusMANLithuaniaA
51Pēteris BebrisLatvia
52Reinis KabiņeckisLatvia
53Valērijs ČeprovsSENIORLatviaA
54Jānis LeincensLatvia
55Roberts KeninsLatvia
56Andis ArājsLatvia
57VAIDAS KAUPELIS MANLithuaniaA
58Valdis TeilānsSENIORLatviaA
59Edgars BodnieksMANLatviaB
60Edgars TreimanisMANLatvia
61Elvis RubenisMANLatviaB
62Vilnis ZvirgzdiņšSENIORLatvia
63Kārlis ZvirgzdiņšJUNIORLatvia
64AIVARS DRONKASENIORLatvia
65Māris LSENIORLatvia
66Jānis ŠnipkisVETERANLatvia
67Iveta TīleLADYLatvia
68Artūrs TīleMANLatvia
69Romans BerļinsMANLatviaB
70Gatis ŠmitsLatvia
71Edgars ŠķēleSENIORLatviaA
72Juris PogulisMANLatviaB
73Andris PirtnieksLatvia
74Ainārs JansonsLatvia
75Uldis CirsisMANLatvia
76Einārs LapiņšMANLatviaA
77Normunds BērziņšLatviaC
78Normunds BērziņšLatviaC
79Mārtiņš GaņģisMANLatvia
80Jānis ŠteinbaumsMANLatviaB

×
NrVārdsCategorijaValstsGrupa

×
NrVārdsCategorijaValstsGrupa

×
NrVārdsCategorijaValstsGrupa

×
NrVārdsCategorijaValstsGrupa
1Arnis RomansLatvia
2Ivars BubnovsMANLatviaA
3Kristaps BroksMANLatviaA
4Vladislavas LemesevasMANLithuaniaA
5Mārtiņš BalodisLatvia
6Tarmo MeusMANEstoniaA
7Gintaras JukneviciusMANLithuaniaA
8Aleksandrs LangeVETERANLatvia
9Juris LazdinsMANLatviaA
10Aivars GudakovskisVETERANLatvia
11Egidijus BarckusSENIORLithuaniaA

×
NrVārdsCategorijaValstsGrupa

×
NrVārdsCategorijaValstsGrupa

×
NrVārdsCategorijaValstsGrupa

×
NrVārdsCategorijaValstsGrupa
1Valters ŠteinbergsLatvia
2Mārcis CielavaLatvia
3Toms ZariņšLatvia
4Sandris ĀbelsLatvia
5Gvido EglajsLatvia
6Natālija ErkenaLatvia
7Lauris ErkensLatvia
8Sandris ErkensLatvia
9Viktors MutorsLatvia
10Oļegs BevoļskisLatvia
11Valdis MezajevsLatvia
12Toms EndzinsLatvia

×
NrVārdsCategorijaValstsGrupa
1Tarmo MeusMANEstonia
2Jānis JēkabsonsMANLatviaA
3Marek KowalskiPoland
4Bartosz MarcinkowskiLatvia
5Dariusz SobolewskiLatvia
6Jorma Lehmonen LehmonenVETERANFinlandA
7Andrejs HotulovsMANLatviaA
8Vilius UrbonasMANLithuaniaA
9Markku PoutiainenSENIORFinland
10Krisztian KorbanMANHungary
11Zoltan KorodiMANHungary
12Karoly SzaboVETERANHungary
13Peter Dr.SiposVETERANHungary
14Matiss BaltalksnisMANLatviaD
15Mārtiņš GaņģisMANLatviaB
16Ramunas RalysMANLithuaniaA
17Jonas PakalniskisMANLithuaniaA
18Antanas AleksiūnasSENIORLithuaniaA
19Grzegorz ZaborowskiMANPoland
20Tero HeikkinenFinlandA
21Tuomo ValkeapääSENIORFinland
22Aleksis ZiemiņšJUNIORLatvia
23Indars ZiemiņšMANLatvia
24Kyösti KonttavaaraSENIORFinland
25Ivo SeppVETERANEstoniaD
26Egidijus BarckusSENIORLithuaniaA

×
NrVārdsCategorijaValstsGrupa
1Ivars BubnovsLatviaA
2Jānis JēkabsonsMANLatviaA

×
NrVārdsCategorijaValstsGrupa

×
NrVārdsCategorijaValstsGrupa
1Kristaps BroksMANLatviaA
2Ivars BubnovsMANLatviaA
3Edgars GodmanisMANLatviaB
4Rūdolfs GodmanisJUNIORLatvia
5Seppo PõldseppMANEstoniaA
6Maira SprukuleLADYLatvia

×
NrVārdsCategorijaValstsGrupa
1Kristaps BroksMANLatviaA
2Juris SprukulisMANLatviaA
3Maira SprukuleLatviaA
4Egils BojārsSENIORLatviaB
5Jānis JēkabsonsMANLatviaA

×
NrVārdsCategorijaValstsGrupa

Kalendārs

Marts
2024.03.16
2024.03.17
Compak Sporting Latvijas Kauss, 1.posms Grobiņa
NolikumsDalībniekiRezultāti
2024.03.23
2024.03.23
Compak Sporting Mednieku līga 2024, 1.posms, Grobiņa
NolikumsDalībniekiRezultāti
2024.03.23
2024.03.24
Compak SportingLietuvas kauss 1.posms 
Aprīlis
2024.04.04
2024.04.07
SportingEiropas Čempionāts Malaga, Spānija 
2024.04.13
2024.04.14
Compak Sporting Latvijas Kauss, 2.posms, Rīga
NolikumsDalībniekiRezultāti
2024.04.20
2024.04.21
Compak SportingGrand Prix Lietuva 2024 
2024.04.27
2024.04.27
Compak Sporting Mednieku līga 2024, 2.posms, Rīga
NolikumsDalībniekiRezultāti
Maijs
2024.05.04
2024.05.05
Compak SportingJasmīnu Kauss 2024, Valka
NolikumsDalībniekiRezultāti
2024.05.09
2024.05.12
Compak SportingEiropas Čempionāts, Porto/ Portugāle  
2024.05.18
2024.05.18
Compak SportingMednieku līga 2024, 3.posms, Rēzekne
NolikumsDalībniekiRezultāti
2024.05.19
2024.05.19
Compak Sporting19.maija kluba sacensības, Rēzekne
NolikumsDalībniekiRezultāti
2024.05.25
2024.05.26
Compak SportingLatvijas Kauss, 3.posms, Rēzekne
NolikumsDalībniekiRezultāti
Jūnijs
2024.06.01
2024.06.02
Angļu SportingsLatvijas Atklātais Čempionāts, IevasSiers/Vecbebri
NolikumsReģistrācijaDalībnieki 
2024.06.15
2024.06.16
Compak SportingLietuvas kauss 2.posms 
2024.06.15
2024.06.16
SportingIgaunijas Atklātais Čempionāts 
2024.06.27
2024.06.30
SportingPasaules Čempionāts Hudson/ ASV 
Jūlijs
2024.07.13
2024.07.14
Compak SportingLatvijas Atklātais Čempionāts, Rēzekne
NolikumsReģistrācijaDalībnieki 
2024.07.20
2024.07.21
Compak SportingGrand Prix Igaunija 2024 
2024.07.27
2024.07.28
Compak SportingGrand Prix of Latvia 2024 
Augusts
2024.08.15
2024.08.18
Compak SportingPasaules Čempionāts, Csakbereny/ Hungary 
2024.08.24
2024.08.24
Compak SportingMednieku līga 2024, fināls, Valka
NolikumsReģistrācijaDalībnieki 
2024.08.31
2024.09.01
SportingVIESAKU ŠAUTUVES 25 GADU JUBILEJAS KAUSS
NolikumsReģistrācijaDalībnieki 
Septembris
2024.09.07
2024.09.08
Sporting Baltijas Čempionāts 2024
ReģistrācijaDalībnieki 
2024.09.14
2024.09.15
Compak SportingGrobiņas Lielā balva 2024 
2024.09.28
2024.09.29
Compak SportingLatvijas Kausa fināls, Valkā
NolikumsReģistrācijaDalībnieki 
Oktobris
2024.10.12
2024.10.12
Angļu SportingsLatvijas Kauss 2024 un Ievas Siers gada balvas izcīņa
ReģistrācijaDalībnieki 
Novembris
2024.11.17
2024.11.17
Compak Sporting18.novembra Valsts svētkiem veltītas sacensības,