Lietošanas noteikumi

Lietošanas noteikumi

Šie noteikumi attiecas uz visiem pakalpojumu pirkumiem, pasūtot tos internetā, pa telefonu, faksu vai e-pastu. Pirms pakalpojuma pasūtīšanas uzmanīgi izlasiet šo dokumentu!

Biedri ik pa laikam var mainīt lietošanas noteikumus. Lūdzu, pārlasiet tos, pirms veicat atkārtotu pirkumu.

Piegādes nosacījumi

INTERNETA VEIKALA SPORTING.LV PIEGĀDES NOTEIKUMI

Noformējot pasūtījumu, pirkuma grozā Jūs varat izvēlēties vienu no šiem preču saņemšanas veidiem:

  • saņemt preci kādā no mūsu tirdzniecības vietām (apmaksa skaidrā naudā, ar norēķinu karti vai priekšapmaksa ar bankas pārskaitījumu);
  • preču piegāde ar mūsu kurjeru (priekšapmaksa ar bankas pārskaitījumu);
  • preču piegāde ar Venipak visā Latvijas teritorijā (priekšapmaksa ar bankas pārskaitījumu).

Distances līgums

Šis līgums tiek slēgts starp interneta tirdzniecības vietnes www.sporting.lv īpašnieku biedrība Latvijas Sportinga Federācija”, vien. reģistrācijas Nr. 40008062988 , juridiskā adrese: Zvaniņu iela 11, Ogre, lv-5001 , (turpmāk tekstā – Pārdevējs), un Pircēju, kas izdara pasūtījumu un veic pirkumu www.sporting.lv interneta tirdzniecības vietnē. Distances līgums attiecas uz visiem pasūtījumiem un pirkumiem, kas veikti www.sporting.lv interneta tirdzniecības vietnē. Šis Distances līgums neattiecas uz cita veida pirkumiem.

1. Pircējs pasūta, pērk un apmaksā, bet Pārdevējs pārdod (turpmāk Pakalpojumi saskaņā ar šī līguma noteikumiem (turpmāk tekstā saukts Līgums).

2. Pircējs pasūta Pakalpojumu, aizpildot attiecīgu pasūtījuma formu Pārdevēja mājas lapā www.sporting.lv Veicot pasūtījumu, Pircējs apņemas norādīt precīzu informāciju, t.i., vārdu, uzvārdu, piegādes adresi un savu kontaktinformāciju un nospiežot uz lauka „Pasūtīt“. Par jebkurām izmaiņām Pircējs apņemas ne vēlāk kā 24 stundu laikā no pakalpojuma apstiprinājuma saņemšanas brīža informēt Pārdevēju, rakstot e-pastu uz info@sporting.lv . Pircējs ir atbildīgs par pareizu datu uzrādīšanu, pretējā gadījumā Pakalpojumi netiek garantēti. Pakalpojumu pasūtīšana uzskatāma par Pircēja piedāvājumu Pārdevējam noslēgt šo Distances līgumu par pasūtītā pakalpojuma un par Pircēja piekrišanu apmāksāt iegādāties pasūtīto Pakalpojumu par norādīto cenu. Personas dati, kas attiecas uz preces piegādi, netiek nodoti trešajai personai

3. Pasūtīt pakalpojumus Pircējs var 24 stundas diennaktī. Pārdevējs nosūta Pircējam apstiprinājumu par iegādāto Pakalpojumu e-pasta veidā. Ja Pircējs nesaņem apstiprinošu e-pastu, tad pasūtījums nav pieņemts. Pakalpojums ir aktīvs brīdī, kad nauda ir ieskaitīta Pārdevēja kontā.

4. Lai izvairītos no strīdus situācijām, Pakalpojuma pasūtīšanas brīdī Pircējam ir jāpārliecinās vai tā atbilst pasūtījumam (diena, nosaukums, gads).

6. Gadījumā, ja Pakalpojums ir veikts uz neatbilstošu datumu, Pircējam ir tiesības Pakalpojumu izlābot mainot datumu 14 (četrpadsmit) dienu laikā, aizpildot veidlapu, un nosūtot to uz info@sporting.lv

7. Ja Pircējs vēlas izmantot atteikuma tiesības, jāņem vērā šādi ieteikumi un nosacījumi:

7.1. Atgriežamais Pakalpojums nedrīkst būt daļēji izmantot (ņemot vērā Pakalpojuma specifiku). Ja atgriežamā Pakalpojuma datums ir pagājis un tas ir noticis Pircēja vainas dēļ,tad Pircējam nav tiesības izmantot atteikuma tiesības.

7.2. Ja Pircējs vēlas izmantot atteikuma tiesības, tādā gadījumā tam ir jāsazinās ar Pārdevēju pa e-pastu info@sporting.lv. Pircējs saņem no Pārdevēja veidlapas formu, kuru aizpilda un nosūta Pārdevējam uz iepriekšminēto e-pastu.

7.3. Sīkāku informāciju par to, kas ir distances līgums un atteikuma tiesības, Pircējs var iepazīties sekojošā mājas lapas adresē: http://www.ptac.gov.lv

7.4. Naudu par atgriežamo Pakalpojumu Pārdevējs pārskaita uz Pircēja norādīto bankas kontu veidlapā 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā pēc Līguma izbeigšanas pamatojoties uz Pircēja atteikumu.

8. Visas cenas ir norādītas ar 21 % PVN (pievienotās vērtības nodoklis).

9. Apmaksu par Pakalpojumu Pircējs veic interneta vietnē www.sporting.lv ar kredītkarti (MasterCard, Visa, Maestro, Visa Electron) vai ar pārskaitījumu uz biedrības Latvijas Sportinga Federācijas konta numuru, kas norādīts priekšapmaksas rēķinā.

11. Šis Līgums ir saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem. Pircējs apliecina, ka ir iepazinies ar šī Līguma noteikumiem un apņemas tos ievērot un pildīt.

12. Pircējs tiek informēts, ka Pārdevējam ir tiesības jebkurā laikā vienpusēji mainīt šī Līguma noteikumus.