Latvijas Grand Prix 2022

Esam aizvadījuši 2 lieliskas dienas šautuvē “Oksalis”, kur šajā nedēļas nogalē norisinājās Compak Sporting Grand Prix of Latvia 2022! 
Sacensībās piedalījās 115 sportisti no 11 valstīm- Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas,Norvēģijas, Kipras, Ungārijas, Somijas, Ukrainas un Francijas, to starpā Fitasc reitinga TOP 5 pasaules šāvēji.
 
Laikapstākļi mūs nelutināja, tomēr cīņa par godalgotajām vietām bija īpaši spraiga, tā kā sacensību organizatori bija parūpējušies par ļoti interesantiem mērķu lidojumiem.
Īpašu atzinību ieguva mērķis “varde” 3.laukumā, kas sportistiem pirms šāviena lika īpaši koncentrēties un priecīgi nopūsties pēc tā, kas izrādījās ne tehniski grūti izpildāms, taču interesants, nestandarta mērķis.
 
-Open kategorijā pieredzējām sīvu cīņu, kur tikai ar 1 punkta pārsvaru, sacensībās triumfēja sportists no Ungārijas - Tamas Jeri!  2.vieta mūsu sportistam Arnim Romanam!
Savukārt, 3.vietu ieguva kaimiņvalsts pārstāvis no Igaunijas - Emil Juht.
 
-Dāmu konkurencē ar 185 punktiem pārāka izrādījās Latvijas pārstāve Agnese Caune, aiz sevis atstājot latvieti Ivetu Tīli un polieti Wiktoria Wlodarczyk, starp kurām notika skaista pāršaude cīņā par 2 vietu.
 
-Junioru konkurencē, 3.vietu uz pjedestāla, ieņēma latviešu sportists Dāvis Zommers.
1. vieta junioram no Norvēģijas, savukārt, 2.vieta sportistam no Polijas.
 
-Senioru konkurencē labāko rezultātu, sašaujot 182 mērķus, uzrādīja mūsu pašu sportists Valērijs Čeprovs. 2.vietā ierindojās ukrainis Sergij Isaryk, kam tikai par vienu punktu piekāpās igaunietis Andres Koiva.
 
-Veterānus pārstāvēja vien divi šāvēji. Farkas Mihaly no Ungārijas ieguva 175 punktu rezultātu, bet lietuvietis Vidunas Meksrunas trāpīja 156 mērķus.
 
Sacensību rezultāti pieejami šeit :
 
Paldies visiem sacensību dalībniekiem, organizatoriem, tiesnešiem un atbalstītājiem par lielisko pasākumu un sportisko garu divu dienu garumā!
Paldies mūsu atbalstītājiem!